Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Talált a vírusirtóm egy...

Talált a vírusirtóm egy vírust ami a Trójai faló: Generic25. STS néven van! Mit tegyek? (A vírusirtóm AVG Free Edition 2011)

Figyelt kérdés
A vírusírtóm (AVG Free Edition 2011) talált egy vírust, még pedig egy trójai faló Generic25.STS-t! Nem tudom, hogy hogyan kell eltávolítani, kérlek segítsetek! Már a súgót is megnéztem, ott sem találtam semmit, a szerelőt pedig csak akkor akarjuk kihívni, ha már tényleg nem tudjuk magunk megoldani.. Én ehhez nem értek, remélem nálatok már volt ilyen, és megtudtátok szüntetni, és tudtok segíteni.. Értelmes és gyors válaszokra lenne szükségem, köszönöm.
2011. okt. 12. 18:59
 1/5 anonim ***** válasza:
2011. okt. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ezt ere találták ki [link]
2011. okt. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

AVG??? xDD Csak nevetni tudok rajta! Használ ESS5-öt vagy Kasperksyt! (Nem drága semelyik, de mindkettőhöz van ingyenes megoldás mégpedig az újságkód) Egy CHIP magazin ára szerintem megéri a biztonságodat! De itt is van: [link]

ESS5 nekem elintézte ezt a trójait, mert én is benyeltem az avast! Free-vel! Ha jobban elgondolkozok lehet, hogy boot idejű kereséssel avast! elintézte volna, de most már nem teszem vissza... :D Szóval telepíts valami normális irtót! AVG-t, Pandát, Avira-t nem ajánlom! Ha mindenképp ingyenes kell akkor avast! bár az sem olyan jó... Mindenképpen ESS5, Kaspersky ezek nagyon jók! Én ESS5-öt használok mellé még MBAM-t és semmi gond nem volt, már kb.: 1 éve! :)

2011. okt. 15. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Utolsó vok!

SEMMIKÉPP NE LEGYEN TÖRT!!!!!!!!!!!!!!

2011. okt. 15. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi mindent, már sikerült. az AVG már kb. egy éve megvan, és most történt meg először ez.. ha fél éven belül is ugyan ez lesz, lecserélem. :)
2011. okt. 15. 14:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!