Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hogyan tudom lekódolni a...

Hogyan tudom lekódolni a wifi-met?

Figyelt kérdés

Van egy TL-WR841N tipusú wi-fi és amikor telepítettem akkor véletlenül a nyílt pontot jelöltem be, így rácsatlakozáskor nem kér kódot. (olyan mint a hasi-tasi)

Már kerestem a neten oldalakat, de nem sikerült találni.

Az operációs rendszer XP



2011. okt. 20. 10:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Belépsz a router menüjébe, és ott. Az ip címét már neked kell tudnod.
2011. okt. 20. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

PL: használod a google-t


[link]

2011. okt. 20. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Jolinarnak.


Na éppen ezt nem tudom, hogy hol kell belépni a menübe. Elég satu vagyok a számtech-hez.

2011. okt. 20. 13:16
 4/8 anonim ***** válasza:
ha tényleg nem értesz annyira hozzá kérjél meg egy ismerőst hogy csinálja meg neked
2011. okt. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A dobozára rá van írva a belépő cod.Ha figyelmesen megnézed a videót símán menni fog. http://www.youtube.com/watch?v=pIHkpwkI9bk
2012. márc. 13. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha nem változtattál a belépési ip-jén, felhasználónevén, jelszaván akkor [link] vagy [link] ip-címen éred el. A felhasználónév alapból admin és a jelszó ugyan ez. Azon belül megkeresed a Wireless menüpontot és azon belül pedig Wireless Security. Ott kiválasztod WPA/WPA2 és beírsz neki egy 8 karakterből álló jelszót.

Ha nem bírsz belépni, akkor sincs gond, van a routeren egy reset gomb és akkor próbáld elérni ezzel az ip-vel. Annyi, hogy akkor a netet is be kell állítani, tehát nem nagyon értesz hozzá akkor ne resetelj!

Sok sikert!

2012. máj. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Utólsónak. Az rendben van, de előtte még kér valamilyen radius IP-t és itt állt meg a tudományom.
2012. júl. 2. 09:40
 8/8 A kérdező kommentje:
Sikerült!!
2012. júl. 4. 13:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!