Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Vírust kaptam a gépemre és...

Valamien Richárd kérdése:

Vírust kaptam a gépemre és most nem tudok semmit se (kivéve mappákat) megnyitni, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Valami "Intrernet Security" nevű program a mappákon kívül semmit nem enged megnyitni, még a Windows feladatkezelőt sem.Ez az Internet Security önmagától lefuttatott egy vizsgálatot és megállapította hogy tizen valahány kritikusan veszélyes fájl van a gépemen. Ott van egy gomb hogy "veszélyes fájlok törlése" de az fizetős és nem akarok ezért 50 dollárt kiadni.És az a legnagyobb gond hogy ezt a programot nem tudom leállítani.Autómatikusan indul amikor bekapcsolom a gépet.Mit tegyek hogy a gépem normálisan működjön?
2012. márc. 12. 23:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezzel a tudással akkor jársz a legjobban, ha hozzáértőre bízod a probléma megoldását.
2012. márc. 12. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 spyboot válasza:
szerintem is.úgy tűnik mintha csak ahhoz értenél hogy betudod kapcsolni a gépet...ezért kaptad az első választ.a programot azért nem tudod leállítani mert annak az a feladata.a veszélyes vírus kárt tud okozni-ennek megelőzésére kell a vírusirtót használni...azt meg kell tanulni kezelni.és ha már ezen túl vagy..akkor nem írod hogy...Valami Internet Security..
2012. márc. 13. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 spyboot válasza:
vannak olyan ingyenes virusirtok a neten amik ezeket kezelni tudják...de mindenekelőtt tanulj számitogép ismeretet.
2012. márc. 13. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 spyboot válasza:
nem is kell messzire menned itt baloldalon a népszerű témák ..Vírus..címszóban választ is találsz hogy mit tölts le.
2012. márc. 13. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az a "valami internet security" bizony egy rouge antivirus lesz, azaz álvírusirtó, ami csak kamuzik, hogy vírusod van és ezzel akar rávenni, hogy fizess nekik (hence the $50)


Megoldás: szólsz egy hozzáértőnek, aki ledúrja neked az egészet a francba és pakol fel egy tiszta rendszert.

2012. márc. 13. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 spyboot válasza:
egyetértek..
2012. márc. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!