Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hogy lehet a lehető legjobban...

Hogy lehet a lehető legjobban elkerülni a hackereket és a vírusokat?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 5. 17:43
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:

[link]


Ezt a lapját a cikknek olvasd végig, sokat fog segíteni! :)

2012. ápr. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
vírusirtóval, tűzfallal, rendszeres frissítéssel és egy kis ésszel. és még regényt sem kellett olvasnod.
2012. ápr. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
Hát azért többet ér a "regényt" elolvasni, mert van benne ezeken a nyilvánvaló dolgokon kívül más is. ;)
2012. ápr. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat :D

elolvastam, a fiók módosítása részhez el is jutottam, de nem tudok rámenni az Általános jogú felhasználóra, mert nem engedi. miért?

2012. ápr. 5. 18:12
 5/29 A kérdező kommentje:
vírusírtóm, tűzfalam van, rendszeresen frissítek és mégis voltak már ilyen problémáim.. azt hozzáteszem hogy nagyon parás vagyok, sokszor arról is azt hiszem hogy vírusos ami igazából nem is az. xD
2012. ápr. 5. 18:14
 6/29 anonim ***** válasza:
0%
Ha nem akarsz vírusos lenni, akkor ne töltsd le a vírust, és ezzel fölöslegessé is tetted a rezidens vírusirtót.
2012. ápr. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:

Azért, mert nincs még a tiedén kívül másik rendszergazdai fiók. Így tudod a "gyárit engedélyezni:


menj a Start menü » Számítógép (Computer)-re jobb klikk Kezelés (Manage) ablakhoz. A bal oldalon válaszd a Rendszereszközök (System Tools) » Helyi felhasználók és csoportok (Local Users and Groups) » Felhasználók (Users) pontot. A jobb oldalon kattints jobb gombbal a Rendszergazda (Administrator) » Tulajdonságok (Properties), és vedd ki a pipát az A fiók le van tiltva (Account is disabled) előtti jelölőnégyzetből.


Forrás: [link]

2012. ápr. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
és milyen vírusirtód, tűzfalad volt? itt ez a lényeg :D
2012. ápr. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:

67%

Beleolvastál abba, amit a kérdezőnek linkeltem? Mert ott erről is szó van...

2012. ápr. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:

igen sikerült sajnos, de pont azt a 3 irtót nem ajánlanám.

csak meg kell nézni egy av-test-et. abba azért ti is beleolvashatnátok, vannak ott szép dolgok :D

2012. ápr. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!