Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » A Panda Cloud Antivirus Free...

A Panda Cloud Antivirus Free mennyire megbízható antivírus? Használható kevés belső memóriával rendelkező gépeken is?

Figyelt kérdés
2012. máj. 7. 21:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem ajanlom, eleg gyenge virusirto!
2012. máj. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha ingyeneset akarsz, akkor inkább Avast + a józan eszed, hogy nem nyomsz rá mindenre.
2012. máj. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Avast szerintem is jó ami ingyenes.

[link]


(De nekem fontos hogy a lehető leggyorsabban menjen a gépem Photoshop, Office, AutoCad, Circuit Maker ezeknek gyors gép kell) ezért inkább MSE-t használok ami ugyanolyan jó mint az Avast [link]

2012. máj. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Elég jó kis vírusirtó. Ezt a cikket olvasd el: *****

* Automatikusan eltávolított tartalom.
2012. máj. 7. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Sznorbi2 válasza:

Ha állandó netkapcsolatod van, akkor teljesen jó, igen kevés memóriát használ( már 256Mb ram memo-val is rendben működik, persze ez konfig függő), rendszerterhelése is igen csekély, tehát régebbi 6-7 éves gépen is vígan elrohangál, felismerése a CLOUD technológiának köszönhetően kiemelkedő.

Nyugodtan használható, de talán az 1.5 verzióig lehet korrekten használni, mert a következő verziók már kissé kezdenek bonyolódni. Ha lehet akkor inkább egyedül használd és ne másik antivírus mellé, egyedül is rendben végzi a dolgát. Egy remek tűzfal( Privatefirewall, Comodo) kombóval teljesen jó védelmet nyújt.

2012. máj. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én most tetem fel egy régi gépre most gép szalad a még avast volt olyan lassú volt 512 mb ram van a gép be
2012. jún. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

nézd meg ezt a tesztet

[link]

2012. jún. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!