Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Elrontottam a facebook jelszav...

Elrontottam a facebook jelszavamat és sajnos többször próbálkoztam a kódokkal, így letiltott. Mit tehetek?

Figyelt kérdés
Én biztos voltam a jelszavamban, de valami nem stimmelt. Kiküldte a kódot, belinkeltem, mégsem engedett tovább. Ezt eljátszottuk párszor, míg végül letiltott. Tudom, hogy elbénáztam, de rengeteg levelem, fotóm van fent, amit nem szeretnék elveszíteni. Köszönöm
2012. dec. 27. 11:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Írass fel a dokinál kavingtont!
2012. dec. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a hosszan kifejtett SEGÍTŐ választ! Engem az érdekelne, hogy mikor próbálhatom meg újra a belépést, mert azóta is csak azt írja, hogy túl sokszor próbáltad, várjál!


Nem tizenéves tini vagyok, hanem minden csoporttársammal facebookon tartom a kapcsolatot és elég kellemetlen vizsgaidőszak közepén

2012. dec. 27. 12:19
 3/3 anonim ***** válasza:
Szegény :(
2012. dec. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!