Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Melyik a legjobb TELJESEN...

Melyik a legjobb TELJESEN ingyenes, magyar nyelvű vírus irtó és egyben tűzfal program?

Figyelt kérdés
De az sem baj, ha nem egyben van. Csak az a lényeg, hogy magyar legyen, nem próba verzió, és ne kavarjanak be egymásnak.
2009. aug. 26. 13:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
én vírusírtónak az AVAST-ot használom, igaz regisztrálni kell, de az otthoni licenchez a regisztráció ingyenes. Tűzfalat nem használok mert a helyi szolgálltató szerverén van valami ami megszűri.
2009. aug. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
95%
Én az avast!-ra szavazok, teljesen ingyenes (van egy ingyenes regisztrációja ugyan), magyar verziója is létezik és akad tűzfal funkciója is, bár én ZoneAlarm tűzfalat azért használok melléje a biztonság kedvéért. Az ugyan ingyenes és nagyon jó (piacvezető), de nem magyar.
2009. aug. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
83%
A fórumnak van egy hasznos, ámde valószínűleg rejtett szolgáltatása (kevesen találjuk meg és még kevesebben használjuk) a főoldalon melyet "keresés"-nek hívnak. Kismillió egyezer ilyen kérdés van és ehhez hasonló is, mindenkinek más vírusirtó és tűzfal válik be. Úgyis mindenki azt fogja ajánlani amit ő használ. 100%-os védelem NINCS. Ez egy összetett folyamat, sok dologtól függ. Én azt javaslom hogy nézz szét a többi kérdések között, és nézd meg mit ajánlanak. Azért összegyűjtöttem neked a teljesen ingyenes vírusirtókat: Avira, Avast, AVG, ClamAV, PCTools Antivirus CAV. Persze hogyha szedsz le hozzá a fizetősökhöz is működő képes serialt akkor 30 nap után is használhatod. Én tűzfalat nem szoktam használni, úgy hogy nincs tapasztalatom ilyen téren. Amúgy meg nem értem mi a gondod az angol nyelvvel..Magad elé ragadsz egy szótárat és kiszótárazod amit nem tudsz, vagy felmész a www.sztaki.hu-ra és itt kiszótárazod.
2009. aug. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ha mobilneted van, akkor kell a nagyon kemény tűzfal. De kell a vírusirtó és a kémprogram irtó is. A legjobb erről a három helyről letölteni: www.letoltes.prim.hu illetve www.biztonsagportal.hu, esetleg a www.origo.hu számítástechnikai oldalán.
2009. aug. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Vírusírtó: Avast, kémprogramok ellen: Spybot et Search, Spyware Terminator (magyarra be lehet állítani, de annyit azért csak tudsz angolul, hogy Languagues), vagy Ad-Aware Free, tűzfal: ZoneAlarm, Commodo stb. Mind ingyenes, letölthető, telepíthető, frissitésekre figyelj. Hetente futtasd le mindegyiket.
2009. aug. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ha külső tűzfalat használsz (Commodo, ZoneAlarm stb.), előtte kapcsold ki a Windows tűzfalat, mert összeakad vele!
2009. aug. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

A 15:43-kor válaszolónak azt üzenem, hogy akkor mi a fa*zért ír, ha felidegesíti a dolog. Ne legyél ilyen, mert a végén szívrohamot kapsz! Nem volt muszáj a kérdésre válaszolni nagy okos.


A többieknek köszönöm a választ, kikapcsoltam a windowsos tűzfalat, nehogy összeakadjanak.

2009. aug. 27. 19:59
 8/14 anonim ***** válasza:
Hát én se tudtam ezt, irgalmatlan, mit művelt a két, egymást is blokkoló tűzfal, kész agyvérzés! Állandóan blokkoltak, nem ment a netem. Ez még három éve volt, most már megtanultam sok ilyen apró fogást. Jó tanulást, fog ez menni.
2009. szept. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
avg internet szecuriry vagy mi ez. rögtön kiteszi ha valami virusos linket küldenek vagy ilyesmi...
2010. okt. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:

Update-elve; avast, spyware terminator, malwarebytes teljes rendszer vizsgálás, SEMMI!


Nod32 Online Scanner-el meg talált 2 cuccot!


Szóval ennyit ezekről a "díjnyertes, ingyenes csoda biztonsági" szoftverekről



jah...a comodo "tűzmadara" is fent volt

2010. dec. 31. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!