Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hogyan lehet a windowsba...

Hogyan lehet a windowsba (win7) úgy belépni, hogy azon felhasználói jelszó van? De nincs a gépen fontos adat tehát nem baj ha adatok törlésével jár. Telepítőlemez nélkül szeretném. (Amint tudok szerezni akkor ez már tárgytalan. )

Figyelt kérdés

#Windows 7 #védettség #adatmentés nem kell #Windows belépés a cél újbóli használathoz.
2013. jan. 17. 11:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Start gomb -> menü tetején profilképedre klikk -> megjelenő ablakban beállítasz egy jelszót.
2013. jan. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors választ :)

De nem jelszót akarok létrehozni, hanem egy másik gépemen elfelejtettem a jelszót és nincs op.lemezem úgy szeretnék belépni a gépbe, hogy törlöm a jelszót még ha így minden személyes adat is törlődik (nincs rajta semmi fontos).

Lehetséges-e valamelyik menüből (bios..) ez?

2013. jan. 17. 11:53
 3/6 anonim ***** válasza:
Csökkentett módban indítsd el és ha a Rendszergazdának nincs jelszava, akkor azon keresztül be tudsz menni és törölni a felhasználód jelszavát.
2013. jan. 17. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Próbáltam csökkentett módban és van jelszó :/

Csak egy fiók van az pedig a rendszergazda.

2013. jan. 17. 12:11
 5/6 anonim ***** válasza:

WIN7-nél már nem jelenik meg a rendszergazda fiók csökkentett módban sem, hacsak előtte s Számítógép-kezelésnél nem engedélyzte. Akkor meg normál indításnál is megjelenik.


A jelszót törölni csak telepítőlemez birtokában tudod, amúgy csak jelsző feltörő programokkal lehetséges. Linkelni nem tudok mert törlik, keress rá a NET-en.

2013. jan. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

köszi :)

Találtam olyanokat, de akkor inkább várok még lesz telepítőlemezem:)

2013. jan. 17. 12:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!