Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Ha nem tudok leválasztani egy...

Ha nem tudok leválasztani egy pendrive-t (XP-n) mert azt írja ki, hogy az eszköz használatban van, akkor ha már szerintem mindent bezártam, hogy tudom ellenőrizni, hogy milyen program használhatja még?

Figyelt kérdés

2013. febr. 18. 12:04
 1/8 anti paladin ***** válasza:
programot passzolom de gyakori, hogy pl. egy médialejátszó programmal nyitsz meg valamit pendriveról és a pogi megjegyzi az elérési útvonalat és ezt írja ki. Lehet ez még mondjuk daemon tools-szal is, pl.
2013. febr. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Osynho ***** válasza:
0%
Ne érdekeljen, csak húzd ki. :D Hülye win... XD
2013. febr. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó, ha a pendrive-ra éppen adatot írnak, akkor az a fájl elveszhez, ha kihúzza valaki. Ilyenkor kihúzni a pendrive-ot butaság.
2013. febr. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Osynho ***** válasza:
0%
Nyilván, ha másolás közben húzod ki, akkor elvesznek az adatok. De miért tenne ilyet bárki? Has cd írás közben áramtalanítod, akkor is elromlik a cd. :D
2013. febr. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Osynho ***** válasza:
*ha
2013. febr. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

ilyen esetben segíthet ez a segédprogram

USB Disk Ejector (telepítés nélkül futtatható!)

Honlap: [link]

leírás:

[link]

2013. febr. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én ha már nem rakok rá semmit,se le,akkor ki húzom.

Tapasztalataim alapján egyes vírusirtók akadályozzák meg a leválasztást.

2013. febr. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Kri76 válasza:
Crtl+Alt+Del, Feladatkezelő, és ha ott kiírja, h melyik programok futnak, le tudod állítani, ami esetleg zavarhatja a pendrive leválasztást.
2015. febr. 27. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!