Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Facebook chat-en ismerősömnek...

Facebook chat-en ismerősömnek küldött linket valaki többször is letöltötte, hogyan lehetséges ez?

Figyelt kérdés
Szal, facebook cseten küldtem ismimnek egy linket, és a tárhely naplójából kiderült, hogy pár nap múlva valaki ismét letöltötte a fájlt, aztán egy hét mulva is, meg még később is két alkalommal. Természetesen nem a haverom volt az. Hogyan lehetséges ez? Talán valamilyen kártékony program loggolja a facebook cseteléseit (vagy a sajátomat)?

2013. márc. 20. 22:30
 1/3 anonim ***** válasza:

virus lett....elrontja a gépedet, vagy a haverod gépet

ha látsz valamit, kapsz linket bármilyen linket, ajánlom ne kattints csak úgy.

2013. márc. 21. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
de nem érted, a linket én küldtem a havernak, csak valaki más is letöltötte, ez hogy lehet? nem hiszem hogy továbbküldte másnak...
2013. márc. 21. 19:10
 3/3 anonim ***** válasza:

A Facebooknak a leg is legszánalmasabb a védelme.Elmondom neked hogy bárki feltudja törni bárki face-ét ha egy kicsit is ért hozzá vagy rákeresett akár 1 perc alatt is.Nem kell hozzá nagy tudomány.


Mi iskolába poénkodtunk vele anno rendőrségi ügy is lett belőle de lese tudtak gyomozni.Könnyű gyors észrevehetetlen.Ez egyébként nagyban wifi-nek köszönhető ..

2013. márc. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!