Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Giocoreale.com csaló oldal?

Giocoreale.com csaló oldal?

Figyelt kérdés
Valakit fizetett már ki? Sajnos nem válaszolnak a leveleimre.

2013. jún. 20. 18:33
 1/4 anonim válasza:
Mi történt? Nyertél és nem fizetnek ki?
2013. jún. 22. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Röviden kb igen, de be kéne fizetni,hogy kifizessenek, de nem bízok bennük, a leveleimre se válaszolnak.
2013. jún. 22. 13:46
 3/4 anonim válasza:

Szia!


Az oldalt nem ismerem, azt nem tudom, hogy csaló vagy sem, de minden ilyen jellegű kérnek egy befizetést arról a számláról, amire ki akarsz fizetni - biztonsági okokból. Kb 20 helyet tudnák felsorolni, ahol ugyanez a helyzet, és ezután kifizetéssel nincs probléma, ezen az oldalon konkrétan nem tudom, mi a helyzet.

2013. jún. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Igen ezzel tisztában vagyok, de semmilyen infót nem találtam az oldalról, se nem jót se nem rosszat, illetve nekem az gyanús ha írok az ügyfélszolgálatnak akkor miért nem jeleznek vissza valamit?
2013. jún. 23. 12:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!