Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Tegnap titkosítottam a d-link...

Tegnap titkosítottam a d-link routert és a samsung galaxy s2 nem tud kapcsolódni a wi-fi-hez. Szeretném visszaállítani az eredeti állapotot, nem akarok titkosítást a routeren. Mi a megoldás?

Figyelt kérdés
2013. júl. 8. 12:02
 1/1 P.O.C. ***** válasza:

Felmész a router webes felültére egy olyan számítógéppel ami vezetékesen csatlakozik a routerhez, és kikapcsolod a titkosítást.

[link]

felhasználó név: admin

jelszó: nincs

Setup-->Wireless setup (fül)

Alul wireless security mode -->Disable Wireless security-->Save settins


Amúgy hülyeség titkosítatlan Wi-Fi hálózattal nyomulni. Lehallgattatják a forgalmazás, feltörhetik a gépedet és nem kívánatos fájlokhoz jutnak hozzá, potyáznak a neteden, bűncselekményt hajtanak végre a te IP címeddel, stb..

Én hajlok arra, hogy azért nem tudsz csatlakozni mert rosszul állítottad be a titkosítást vagy nem értessz a telefonodhoz.

De ha olyan gyagya a telód, hogy nem tud titkosított Wi-Fi -hez csatlakozni, legalább egy MAC szűrést állíts be a routeren, az nem befolyásolja a telefonod csatlakozását.

2013. júl. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!