Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Bios Password kikapcsolása?

Bios Password kikapcsolása?

Figyelt kérdés

Sziasztok van egy laptopunk, amin nem tudom hogyan, de lett egy bios jelszó beállítva. Ezt ki lehet kapcsolni valahogyan?

Előre is nagyon köszönöm.



2013. okt. 11. 10:02
 1/5 anonim ***** válasza:
laptoptol fugg, hogy egyaltalan lehetseges-e. HP gepek eseteben kizarolag a szerviz tudja megoldani, es elkerik az eredeti szamlat (!), amivel vetted a gepet.
2013. okt. 11. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Fujitu Siemens a gépem. A Számla nem is lenne gond, mert megvan. Próbáltam az elem kiszedős módszert, de ki tudja miért bele van forrasztva az alaplapba.
2013. okt. 11. 10:42
 3/5 anonim ***** válasza:

ezt töltsd le

[link]

65. old-tól

Beállítási lehetőségek a BIOS-Setupban: Security menü


esetleg:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__biztonsag__2..

#4 - #5 - #6 válasz!


(HP-re)

[link]

83. oldal "a bekapcsolási jelszó kezelése" bekezdés

2013. okt. 11. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Sikerült megoldani, nagyon köszönöm a segítségeket :)
2013. okt. 11. 16:43
 5/5 anonim válasza:

Hello. Tudom regi kerdes de itt a valasz.


Menj be ahova eredetileg beirtad a jelszot majd ird be ujra a jelszot es majd az uj jelszonal csak entert nyomj sokszor nyomd uresen az entert es majd vegen kiirja hogy no installed password

2020. jún. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!