Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hogyan távolítsam el a számító...

Hogyan távolítsam el a számítógépemről a trójai falovakat? (Dropper. Generic8. ClXE és Dropper. Generic8. CKIW) Letudnátok nekem írni, vagy linkelni egy oldalt, ami érthetően leírja?

Figyelt kérdés

AVG Internet Security Business Edition 2012 vírusirtóm van. Eddig nem igazán volt problémám, hogy töménytelen mennyiségű vírus került volna a gépemre, de most tele van, és nem tudom, hogy miért... :/


A lényeg, hogy segítenétek abban, hogy hogyan iktassam ki ezeket? Előre is megköszönném :)



2013. nov. 16. 09:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Kezdjük ott, hogy AVG semmire nem jó, avast esetleg, de inkább eset smart security. Szerezd be az alábbi programokat:

Spybot S&D

PestPatrol

Trojan-remover

jv16 Power Tools

Advanced System Care legújabb (már ha betudod őket szerezni ennyi vírus mellett) Am ha tényleg így elszaporodtak a legtisztább a klasszikus windows reinstall :)

2013. nov. 16. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, ment a zöldkéz :)
2013. nov. 16. 10:08
 3/4 anonim ***** válasza:

Esetleg ezt is megpróbálhatnád:

[link]

2013. nov. 16. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, ezt futtatom most. :)
2013. nov. 16. 12:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!