Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Letöltöttem egy hacket egy...

Letöltöttem egy hacket egy játékhoz és ezt írja ki: "A fájl végrehajtható, ezért vírusos lehet. " Meg merjem nyitni?

Figyelt kérdés
2014. jan. 3. 02:27
 1/10 anonim ***** válasza:
Csak egesz nyugodtan.
2014. jan. 3. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az ilyen játék hackek 90 százaléka fake, úgyhogy használat előtt ellenőrizd le pl. ezzel: [link]
2014. jan. 3. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A hack-ek és crack-ek mind ilyenek, ugyanis a működési elvük a vírusokéhoz hasonlít, így sok a téves riasztás. 100%-osan nem megállapítható hogy veszélyes vagy sem. Ez a hackelés egyik hátránya...
2014. jan. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Kedves második, köszönöm a linket -100-tól 100-ig terjedő skálán -10 lett az eredmény. Ez mit jelent?
2014. jan. 3. 18:55
 5/10 anonim ***** válasza:
Én látatlanba annyit írok, hogy a 100 vagy a 0 esetleg a -100 a nem vírusos, így a te -10-ed azt erősítí amit írtam, nem állapítható meg biztosan, hogy vírusmentes. És akkor most???
2014. jan. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hát sajnos én sem tudom :( De az a baj, hogy tudok egy megbízható hacket, ami 100% vírusmentes, de mikor le akarom tölteni ilyen "surveyeket" kell megcsinálni, ahol a mobilszámom és az adataim kell megadni. Félek, hogy küldenék naponta háromszor az 500 forintos sms-eket.
2014. jan. 3. 19:20
 7/10 anonim ***** válasza:

Így van. Annyit jelent, hogy bizonyos vírusirtók vírusnak jelzik, de az előttem szóló jól írta, hogy a hackek struktúrájukban vírusok. Igazán megnyugtató valami ilyesmi lenne pl.:

SHA256: 9068ae468126ccf9c4db9fd5a560793defc8fb2f74660aeff37e620160ea05ff

Fájl neve: 157203-Bhe-conky.zip

Észlelési arány: 0 / 48

Elemzés ideje: 2014-01-03 18:27:10 UTC ( 0 perc ezelőtt )


Valamikor én a Darkorbiton játszottam, volt 3-4 működő bot progi, és 200 fake vírusos progi és hack. Igazából ezt a többi játékostól lehet megtudni, hogy melyik jó. Amúgy a legjobb, ha nem csalsz, mert úgy már nem játék a játék. ;)

2014. jan. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

" De az a baj, hogy tudok egy megbízható hacket, ami 100% vírusmentes, de mikor le akarom tölteni ilyen "surveyeket" kell megcsinálni,"


Ez meg egy vicc. Ki mondta neked, hogy az vírusmentes?? Ja, hogy ők írták, hogy töltsd le. Ráadásul emeltdíjas SMS-ért. És ha nem azt kapod, hanem egy vírus akkor kinél fogsz reklamálni???? Ezek a surveyes dolgok nagy része meg átverés, ez viszont biztos!

2014. jan. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Mert a hacket egy olyan "cég" csinálta, akinek számtalan programját töltöttem már le és kifogásolhatatlan volt.

Mivel ingyen adják a programot, gondolom ezek a surveyesek fizetnek nekik, gondolom olyan mintha egy reklám jelenne meg letöltésnél, csak így sokkal több pénzt aratnak.


Pont ezért, nem adom meg az adataim, mert gagyi Google fordítóval változtatják át magyarra a szöveget, hogy "Nyerni Iphone 5 azonnal", meg se nyitom.


Mondjuk szerintem már így is vírusos a gépem, a játékot mag hamar meg fogom unni.

Egyébként köszönöm a segítségeteket! :)

2014. jan. 3. 22:36
 10/10 anonim ***** válasza:

"Mivel ingyen adják a programot, gondolom ezek a surveyesek fizetnek nekik"


Nem barátom, TE fizetsz nekik, ha elküldöd az SMS-z az emeltdíjas számra!

2014. jan. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!