Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » én is bekatam ezt a rendőrségi...

én is bekatam ezt a rendőrségi vírust, hogy zárolták a gépem és fizessek 25 ezret mi a teendő?

Figyelt kérdés
na én azzonnal ctrl+alt+del billentyűkkel bekapcosltam a feladatkezelőt és leállítóttam a chromet és csináltam egy víruskeresést na az nem talált semmit és azóta semmi híre a vírusnak újra is indítottam de semmi jele h fent lenne a gépemen az várható lesz h 2 napon belüll lezárodik vagy mivel most semmi jele megúsztam? Am ez ma hajnalba volt és a víruskeresést microsoft security essentials al végeztem el

2014. jan. 14. 15:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha többet nem jelentkezik akkor megúsztad,ha mégis akkor a legjobb ha újra telepíted a windowst.
2014. jan. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem te a régebbi változatát kaptad meg akkor, az még feladatkezelővel leállítható volt, és végleg eltűnt. Többször megkaptam különböző helyekről, mindig sikerült is kiirtani. De mint azt örömmel tapasztaltam, van új változat, aminél ez nem használ, és ha megszünteted még a netkapcsolatot is, akkor is megmarad, és mindig az lesz a legfelső ablak, bármivel is próbálkozol, úgy lehet legyilkolni, ha csökkentett módban indítod a gépet, és ott vírusirtóval megkeresteted, mert úgy valamiért nem jelenik meg és blokkolja a képernyőt.
2014. jan. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
az új verziót csökkentve se lehet elindítani a wint, kaspersky live disc aztán azzal eltűnik biztos.
2014. jan. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Inditsd el a csökentet módot hálózattal ha megy akk töröld le a virusirtoval
2014. jan. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Azért nem jön elő mert a windows "alap" folyamatban van...azaz Safe Mode vagy Boot (ki hogy nevezi)

MSConfig meg ilyenkor teljesen meg változik....nekem van egy nagyon régi P4-es gépem is :)

Sajnosén arosszabbbat kaptam és csak a windosw parancssoros megoldás müködött....de tudtommal egy magyar csapat már dolgozik az ügyön '..

2018. ápr. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!