Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Informatika órán munka után a...

Informatika órán munka után a többiekre várva szeretnék letölteni játékokat és játszani velük. De nem engedi a gép, mert nem vagyok rendszergazda. Mit tudnék tenni, hogy rendszergazda lehessek, lehetőleg titokban?

Figyelt kérdés
nincs nagy infótudásom :P 12/F
2014. jan. 26. 19:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Pendrive-on vigyél játékot. A többi megoldásért kirúgnak.
2014. jan. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Portable játékot tölts le. Ezeket elég kicsomagolni és már lehet rajtuk játszani, nem kell telepíteni. Felrakod pendrivera és rádugod a gépre.
2014. jan. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a suliban inkább tanulj játék helyett
2014. jan. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. A 3.-nak meg annyit, hogy a mi tanárunkkal nem is lehet tanulni. :(
2014. jan. 27. 14:33
 5/7 A kérdező kommentje:
De akkor komojabb játékokat nem tudok használni...
2014. jan. 27. 14:42
 6/7 anonim ***** válasza:
35%

Komolyabb alatt mit értesz? Nyilván egy 2013-mas játékból nem igazán lehet normális portable verziót csinálni, de nem is hinném, hogy a sulis gépek elbírnák azokat.


Amúgy a kérdés alapján azt hittem, hogy van szabad foglalkozásra óránként pár percetek és abban akartok játszani, nem óra alatt. Tanár helyében, ha észrevenném, hogy órán játszol, úgy vágnálak pofon, hogy pirosat köpnél utána... na jó, inkább csak elültetnélek a gépektől a terem közepére, aztán nézegess.

2014. jan. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
AZ is egy megoldás :D Amúgy aki végez a feladatával, az azt csinál amit akar
2014. jan. 27. 19:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!