Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Amikor telepíteném az ESET...

Amikor telepíteném az ESET Nod32 Antivirus 7-et azt írja ki, hogy az ecrm. Exe nem telepíthető, mert nincs jogosultsága telepíteni (pedig én vagyok a rendszergazda). Ezt mivel tudom orvosolni?

Figyelt kérdés

2014. febr. 5. 16:55
 1/9 A kérdező kommentje:
*ekrn.exe-t telepítene s ezt írja pontosan: Győződjön meg arról, hogy megfelelő jogosultsága van rendszerszolgáltatások telepítéséhez.
2014. febr. 5. 18:19
 2/9 anonim ***** válasza:

Lehet valami nincs rendben a rendszerrel.

Volt fent elotte mas vedelmi program?

Tiszta rendszerre erdemes csak rakni uj vedelmet.

2014. febr. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Valódi az ESET, megvetted a licenszét? Az ESET-NOD fizetős védelem. Vagy újságkóddal használtad? Valódi a Windows a gépeden? Ha nem, az a baj.
2014. febr. 6. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Vedd meg. De előbb telepítsd a 30 napos próbát.

[link]

2014. febr. 6. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Előtte fent volt, de letöröltem, mert kipróbáltam más anti-virus programot. Most visszatenném, mert jobbnak bizonyult, de nem ,,akarja"... A Windows nem eredeti, de tökéletesen ment.
2014. febr. 6. 17:27
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát akkor annyi, ugyanis közben a gyártó cég is beletehetett a frissitésekbe valamit, ami hamis Windows-nál blokkol. Hagyd, telepítsd a Comodo Internet Security Free-t, tűzfalas, jó védelem.
2014. febr. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
2014. febr. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Remélem van olyan jó, mint a Nod, ha jobb, akkor nincs is kérdésem! :D Köszönöm!
2014. febr. 6. 17:44
 9/9 anonim ***** válasza:
Telepítése előtt futtasd le a vírusirtódat és a Ccleanert.
2014. febr. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!