Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » XXX tartalmú videót néztem,...

XXX tartalmú videót néztem, és egyszer csak bejött a rendőrségi vírus, viszont kiléptem belőle (ctrl+alt+delete) és azóta nem jelent meg. Most akkor rajta van a vírus a gépemen vagy nincs?

Figyelt kérdés
2014. márc. 23. 18:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Legegyszerűbb ha kideríted egy viruskeresővel ha már a vírusirtód ha van nem ölte meg.

Víruskereső pl: [link]

Letöltöd kicsomagolod elindítod és megnyitod az Emergency Kit Scanner-t

Egy mély ellenőrzést indítasz vele, de előtte az adatbázist frissítsd le!

Ha nem sikerült megtalálnia akkor [link] evvel is mély keresés illetve adatbázis frissítve legyen!

És a jövőben pedig rakj fel Eset Nod32-őt [link] innen tudsz szerezni újságkódot és regisztrálsz minden hónapban illetve az érvényességi idő lejárta előtt egy 2 nappal és aztán minden jó lesz. Ráadásul ez eredeti. És nem sokat fogyaszt.

Sok sikert :)

2014. márc. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Futtass le egy vírusirtót + Malwarebytest aztán kiderül.
2014. márc. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Microsoft Security Essentials-ot lefuttattam, de nem talált vírust :)
2014. márc. 23. 19:05
 4/5 anonim ***** válasza:

Attól ne is várd el, hogy megtalálja...

Mondom Emsisoftot lefuttatod amit linkeltem és utána microsoft security essentials eltávolítod és felrakod az eset smart security utána beaktiválod újságkód által azzal amit az e-mailedre küldenek jelszót és felhasználót.

2014. márc. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
MSE-vel valoban sz.rt ersz.
2014. márc. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!