Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Állítólag a facebooktól kapok...

Állítólag a facebooktól kapok sms-t, ez lehetséges?

Figyelt kérdés
Facebook -fiókodhoz ismeretlen böngészőből történt hozzáférés ( időpont). További információért jelentkezz be. A szám amiről kapom: 06303444670 Ez valós? Én soha nem adtam meg a számom, akkor hogyan kapok sms-t? (napjában többet, a jelszavamat már ezerszer frissítettem) Mit tehetek, hogy ne kapjam az sms-t? Bejelentkezés után nem tapasztalok semmi eltérőt.
2014. ápr. 7. 00:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez biztos nem a FB, 2 okból:

- A FB nem tudja a számod, mert nem adtad meg

- A FB nem erről a számról küldözget SMS-t, hanem 6 számjegyű telefonszámokról, amit a készüléked "FACEBOOK" néven azonosít automatikusan (vagy legalábbis az újabb gépek)


Nincs ötletem sajnos, mit lehetne vele kezdeni.


Ez az egyetlen értelmes találat a telefonszámra:

[link]


Nemtom mennyire valós ez.

Lehet ő kapta a vírust, ami SMS-eket küld - bár kérdés, te miért vagy vajon címzett (lehet random?).

2014. ápr. 7. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod!Bár lenne véletlen!De azóta még egy sereg jött!!Mit tegyek???-hát fogalmam sincs!!
2014. ápr. 8. 20:32
 3/4 anonim ***** válasza:
#1 vagyok, annyi jutott eszembe, hogy esetleg bemehetnél a telefon szolgáltatódhoz és elmondhatnád a szitut, hátha meg tudják csinálni, hogy nem továbbítják az erről a számról érkező SMS-eket neked.
2014. ápr. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 reakabb válasza:

En Hollandiabol kaptam sms-t egy ismerostol es ezt a szamot irta. Szoval ez egy konverzios szam a kulfoldrol erkezo sms-ekre, vagy netes sms kozpont.

Na aggodj, igy tenyleg a facebook irt, csak a szam teveszt meg.

2014. máj. 9. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!