Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Írásvédett CD-ről, hogy...

Írásvédett CD-ről, hogy másoljam fel a gépre a számokat?

Figyelt kérdés
Apám CD-je, de megtetszett és nekem is kellene, de csak egy(igazából 13, de elvi kérdés, elég ha csak egyik számra oldjátok meg. :D) 44 bájtos cda fájl van a helyén, valaki segítene?
2010. jan. 4. 23:53
 1/6 anonim ***** válasza:
rippelj! Máshogy nem lehet az audio CD-ket. Media Player-ben-> Zenei CD bemásolása(vagy simán bemásolás) fül felül/oldalt
2010. jan. 5. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Honnan veszed, hogy írásvédett?

Szerintem csak simán egy audio CD,

Az audió az nem tömörített így a gépekre nem lehet csak úgy simán áthúzni.

Ahhoz, hogy a zenéket le tudd szedni róla, kell egy CD ripper program, azthiszem a windowsmediaplayerben is van ilyen lehetőség, de nekem az nem tetszett.

Nem tudom már milyen programom volt, mert rég nem használtam.

De találtam neked egy ilyet:

[link]

remélem jó lesz.

sok sikert.

2010. jan. 5. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kösz szépen, megvan! : )
2010. jan. 5. 00:52
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyébként meg majd' midnen CD írásvédett. Szerintem másolásvédettre gondoltatok, nem?
2010. jan. 5. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ja másolásvédett, saját néróban megírt lemezre is rá leeht rakni a másolásvédelmet, de ez a dolog csak annyit jelent mint halottnak a csók. Semelyik CD nem másolásvédett csak elméletben.
2010. jan. 5. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Touriszent válasza:
Eddíg nem találkoztam írásvédett audi9 cd-vel, de most egy olasz kifogott rajtam. PC-n le se tudom játszani, nemhogy másolni
2018. febr. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!