Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Több operációs rendszer is...

Több operációs rendszer is fut a gépemen. Kubuntu esetében már a bejelentkezésnél* is oroszul jelenik meg egy szövegrész, és ha a terminálban csinálok valamit, ott is kisebb szövegrészek oroszul vannak. Ez mitől van? Hogyan lehetne orvosolni?

Figyelt kérdés

*Olyan értelemben gondoltam a bejelentkezésre, hogy amikor kiválasztom, hogy melyik operációs rendszert töltse be, ott a Kubuntu alatt van egy olyan lehetőség is, ami oroszul van és annyit jelent: "Kiegészítő elemek a Kubuntu számára". Eddig is volt ott valami ilyen egyéb lehetőség magyarul, bár bevallom őszintén, nem figyeltem, magyarul mi volt ott eredetileg.

Régebben is volt hasonló problémám, akkor egy program volt agresszív, folyamatosan ment a letöltés. Akkor nem én oldottam meg ezt a problémát, ezért most nem tudom, mi a teendő, vagy hogy a két eset megegyezik-e.



2014. júl. 14. 13:02
 1/1 anonim válasza:

nézd meg kubuntu területi beállításait.

néhány gépen a biosban is lehet állítani alapértelmezett területi beállításokat.

2015. márc. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!