Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Történt velem hogy egy ismerős...

Történt velem hogy egy ismerős számítógépén beléptem egy közösségi oldalra (facebook) és az emailjeimet is lecsekkoltam (G-mail). A srác minen adatomhoz hozzájutott késöbb. Ez hogy lehetséges?

Figyelt kérdés
Cookie-kat töröltem, nem jegyezte meg a böngésző a jelszavam sem és az emailcímem sem, az illető nem látta mikor a jelszavam írtam, és szinte biztos hogy nem találta ki a jelszavamat bonyolultságából adódóan.

2014. nov. 21. 17:59
 1/8 anonim ***** válasza:
én ilyen esetekben ezért szoktam szimplán inkognító/privát lapot nyitni, így nem kell aggódni ilyenek miatt. Egyetlen lehetőség ami eszembe jut, hogy a böngészője úgy lett beállítva, hogy automatikusan jegyezze meg a jelszavakat. Vagy vmi keyloggere van, de senki nem szokott ilyet a saját gépére telepíteni.. Am honnan veszed, hogy a srác hozzáfért?
2014. nov. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

szó szerint idézett korábbi beszélgetéseimből, és sok olyan információval lett gazdagabb, amit rajtam és egy bizonyos személyn kívül más nem tudhatott és facebookon beszéltünk róla :P

bár nem hiszem hoyg a kérdéshez szorossan kapcsolódna :P

2014. nov. 21. 19:15
 3/8 anonim ***** válasza:

nem a magánéletedbe turkálás volt a célom, csak nem sok esély van arra, hogy egy cookie-előzmény törlés után bárki beléphessen a fiókodba, ha tisztán emlékszel arra, hogy a böngésző megkérdezte, hogy mentse-e el a jelszavad és te tuti rányomtál a nemre.

ami még eszembejutott, hogy mind a gmail, mind a facebook tárolja, hogy mikor és honnan (milyen gépről) léptél be a fiókjaidba, ezt ellenőrízve kiderítheted, hogy más is hozzáfért-e.

2014. nov. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Keyloggert is telepíthetett a gépére, és akkor az inkognitó mód nem sokat ér...
2014. nov. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

kitértem rá az első kommentemben, és írtam, hogy elég valószínűtlen. itt a google biztonsági központja, sorolja, hogy melyik gépről és mikor csatlakoztak a fiókodhoz, itt tiltsd le a haverod gépét és látni fogod azt is, hogy mikor lépett be utoljára a fiókodba. (ha tényleg belépett)


[link]

2014. nov. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
facebookon pedig Beállítások - biztonság - bejelentkezett helyek.
2014. nov. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Tényleg írtad, bocsi, átsiklottam felette. (#4)
2014. nov. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nincs más hátra, változtass Gmail és facebook jelszót!
2014. nov. 24. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!