Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hogy lehetne letörölni a...

Hogy lehetne letörölni a vírust, ami automatikusan elindítja a chromot és behoz egy honlapot, meg a Windows update-t hazavágta. Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés

2014. dec. 19. 17:14
 1/8 anonim ***** válasza:
2014. dec. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ilyen szinten hazavágott rendszert érdemes simán újratelepíteni, mert kevésbé macera, mint a vírusirtóval bajlódni.
2014. dec. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem akarom újrarakni, mert most sok cuccom van rajta és necces lenne lementeni mindent. Vírusirtó pl az Avast megoldhatja?
2014. dec. 19. 17:20
 4/8 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy ha a vírusirtóval el is tudod távolítani magát a vírust, a rendszerben történt változtatások nem fognak helyreállni. A windows update nem javul meg, a letiltott dolgok nem engedélyeződnek maguktól satöbbi. Mindezt manuálisan kéne végigbogarászni, kijavítani fájlokat, registry kulcsokat stb. Ezért mondom, hogy a telepítés egyszerűbb lenne.


Ha mégis próbálkoznál, akkor azt javaslom, rendszeren kívülről tedd. Kaspersky live CD-vel, vagy ilyesmivel. Ha a fertőzött rendszerre felraksz egy vírusirtót, úgyis lekapcsolja a vírus azonnal.

2014. dec. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Én is kaptam illyet.

1. Futtasd a Malwarebytes-t

2. Rendszer restart

3. Chrome delete

4. Rendszer restart

5. Chrome feltelepít

És kész. Sok sikert hozzá.

mellékesen: milyen vírusirtót használsz???

2014. dec. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

akkor fogod meg szivni ha rendszer fájlodat is az okos virus irt obenézi virusnak ami nem virusos akkor kék halál ha szükséges remdszer fájlt töröl

helyedbe mit csináálnék

automatikus inditást megnézném ujra raknam a chromot

windows update el mit csinalnak hagynam mert amit sp1 be nem integráltak bele az csak szemét és 7gb os alap rednszer hez jön 11 gb nyi szemét nálam baromi lassu volt meg szedte mult héten magát tegnap elött raktam ujra

2014. dec. 21. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Megcsinálom ma, amit írtatok és majd megírom, hogy működik e. Avastot használok.
2014. dec. 21. 09:11
 8/8 A kérdező kommentje:
Megcsináltam és jó lett. Köszönöm a segítséget!!!
2014. dec. 21. 22:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!