Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Miért van az, hogy mikor...

Feketéné Gabi kérdése:

Miért van az, hogy mikor bekapcsolom a laptopot, kb 3 perc múlva kikapcsol és újra kell indítanom? Hogyan tudom ezt kiiktatni?

Figyelt kérdés

2015. jan. 6. 16:57
 1/7 hypno ***** válasza:

Nézd meg az energiagazdálkodási lehetőségeknék, hogy mik vannak beállítva.

(Vezérlőpult > Rendszer és Biztonság > séma módosítása)

2015. jan. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Kellene tudni, hogy dolgozol rajta közben és úgy kapcsol ki? Vagy magára hagyod?

Lehet, hogy túlmelegszik. De az is lehet, hogy úgy állítottad be, hogy 3 perc tétlenség után menjen le alvó módba, vagy kapcsoljon ki.

2015. jan. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 kvcsemmanuel ***** válasza:
Windows ujra telepitessel.Vagy kidoglo felbe van processor.
2015. jan. 11. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Ventilátor felpörög?
2015. jan. 11. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Én tudok egy lehetséges indokot ami velem gyakran előfordul, de nem biztos, hogy a tiednek is ez a gondja. Szóval ha én kikapcsolom és nem várom meg még leáll és lecsukom akkor még kikapcsolás előtt hibernálja magát, tehát a kikapcsolás folyamata közben "alszik el" ezért, ha bekapcsolom folytatja a kikapcsolást, leáll és újra be kell indítanom. Esetleg ha te is előbb le szoktad csukni, mintsem leállna próbáld ki, hogy megvárod amég befejezi a leállást és utána csukod le!

Remélem tudtam segíteni.

2015. jan. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 ltoth45 válasza:

Többnyire túlmelegedés, ha azelőtt nem csinálta!

Kisebb koszólódást kipucolhatsz szétszedés nélkül, ha egy turbó porszívóval megszívod a levelegő kifújó nyílást (ahol a meleg jön kifelé).

Újratelepítást meg a True image lementéssel lehet megúszni, a lementésből 3-10 perc alatt a régi a rendszer-nem muszáj elhinni.

(na most fejbevernek a meggazdagodni akaró javítók)

2015. jan. 12. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Több oka is lehet ismerni kellene hogy pontosan mikor hogyan hányszor áll le.

Túlmelegszik a gép ezért hogy megvédje magát lekapcsol. Valamelyik alkatrész (pl: RAM, HDD) hiba is okozhatja.

Esetleg, de ez kevésbé valószínű beállítás, vagy szoftver.

2015. febr. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!