Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Ilyenkor mi a teendő?

Soma9111 kérdése:

Ilyenkor mi a teendő?

Figyelt kérdés
Nem rég a Pandám talált egy Tróját az E meghajtómon, amin nem a win 7 van, hanem csak (kacatok), filmek, játékok, zenék, progik. És a Pandám talált egy Tróját ott, és nem engedi, ki törölni, azt írja, hogy: A mappa törléséhez rendszergazdai jogosultság szükséges. És alatta meg folytatás meg kihagyás meg mégse van egyik se csinál úgy semmit. Ilyenkor mi a teendő?

2015. júl. 2. 20:29
1 2
 1/11 kvcsemmanuel ***** válasza:
100%
Szedd le Dr Web Curelt-et futtasd vegig es ez megoldja.
2015. júl. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
26%
Ezt a kérdést még csak véletlenül se a számítástechnikába tedd!
2015. júl. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Letöltöttem, Végig futtattam, de nem vette észre a vírust.
2015. júl. 3. 19:04
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Indítsd el a gépedet csökkentett módban, kikapcsolt rendszer-visszaállítás mellett

[link]

[link]

rendszergazdai fiókba bejelentkezve, és úgy futtasd le a víruskeresést.

2015. júl. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
nem tudta ki törölni a v. írtó, de viszont, megengedte, hogy ki töröljem a vírusos mappát már, megnéztem az egész E meghatót, és már nem talált semmit
2015. júl. 3. 20:02
 6/11 A kérdező kommentje:
Ki töröltem a vírusos mappát, de most átment egy olyan mappába a vírus, amibe van egy exe file ' ami már ráadásul már vagy fél éve ki lett törölve, nem tudom hogy lehet egy olyan valami vírusos, ami nincs is már fent, nem tudja ki törölni semmi, csökkentett módban sem, megpróbáltam a pandával semmi, meg az avastal is, de az se törli ki, mikor ott van, hogy törlés, és lent meg, hogy alkalmaz, nem is enged rá kattintani, csak szürke és ennyi, az alkalmaz szöveg : //// Mit tegyek? le kéne formázni az E meghajtóm? vagy szedjek le több vírus írtót hátha valmeik ki nyomja?
2015. júl. 5. 18:35
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Akkor futtass rendszerinduláskor elinduló vírusirtókat:

* [link]

* [link]

* [link]

* [link]

* [link]

* [link]


A lemezképek CD-re való írásához:

* [link]

* [link]

* [link]


USB tollmeghajtóról való induláshoz:

* [link]

* [link]

* [link]

2015. júl. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm Szépen a segítséget!. ki próbálom őket
2015. júl. 6. 15:14
 9/11 A kérdező kommentje:
semmi nem talált semmit, le töltöttem a Trója hunter 5 -öt,az meg talált 3 tróját de csak akkor törli ki ha megveszem a progit :SSSSSSSSSSS
2015. júl. 6. 19:21
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

6 darab nagy gyártó (de egyébként van a Panda-nak is: [link] ) egyik terméke sem találja meg a trójait, de egy noname (semelyik nagyobb biztonságtechnikai oldalon/fórumon/blogon nem írnak róla, maximum a programot és annak "crackjét" lehet megtalálni!) "gyártó" terméke meg "talál" (mi a TojanHunter által "talált" kártevő neve? Melyik állományban? Ugyanaz, amit a Panda megtalált?), de nem engedi irtani (ami eléggé gyanús)? Eléggé képtelen dolog.


Vírusirtás előtt frissítetted mindegyik kártevőirtó adatbázisát? Azon a meghajtón is kerestél "amin nem a win 7 van, hanem csak (kacatok), filmek, játékok, zenék, progik"?


De egyébként a Panda milyen állományban/könyvtárban talál kártevőt? Mi a kártevő neve? A rendszerinduláskor induló vírusirtók egyikéről sem tudtad törölni (többségükben van fájlkezeelő!)?

2015. júl. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!