Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Ezt a vírust hogy lehet...

Ezt a vírust hogy lehet kiiktatni? Objektum:http/102f. Net/al1000. html Fertozes:URL:Mal Folyamat:c:\. \privoxy. Exe

Figyelt kérdés
Mi ez egyaltalan??

2015. júl. 29. 12:01
 1/8 anonim ***** válasza:
AVG Rescue Disk-et kiírod lemezre vagy pendrive-ra, elindítod róla a gépedet és azzal csinálsz vírusirtást.
2015. júl. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Nem tudod véletlen hogy ez a vírus mennyire artalmas a gepre nezve?
2015. júl. 29. 12:09
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A vírusirtó szoftver ad erről információkat.
2015. júl. 29. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Koplárovics Béci ***** válasza:

" Nem tudod véletlen hogy ez a vírus mennyire artalmas a gepre nezve?"


Lehet, hogy szinte semmit sem csinál csak hirdetéseket nézet meg veled, de az is lehet, hogy az összes jelszavad és adatod már közkincs az interneten.

2015. júl. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Az avast állandóan beriasztott ha felmentem a netre utana futtattam viruskeresest es nem talalt semmit se
2015. júl. 29. 12:35
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem szabad a telepített rendszeren lévő víruskeresőt használni, ha már megvan a fertőzés, mert a vírus könnyen el tudja rejteni magát. Akkor van a legnagyobb esély elkapni, ha el sem tud indulni a vírus. Ezt pedig csak úgy lehet elérni, ha nem engedjük a gépre telepített operációs rendszert telepíteni. Ezért javasoltam azt az AVG Rescue Disk-et, mert ez pont ezen az elven működik...
2015. júl. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

A "a gépre telepített operációs rendszert telepíteni"

helyett

"a gépre telepített operációs rendszert elindulni"-t akartam írni.

2015. júl. 29. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Szia! Megcsináltam úgy hogy lefuttattam az avastot úgy hogy a rendszer még nem töltött be, és így kapásból 15 vírust blokkolt.De már csak egy gond van.Ha esetleg van valami ötletet hogyan oldjam meg akkor azért nagyon hálás lennék! Szóval az a probléma h ha felmegyek egy weboldalra akkor az avast riaszt hogy virusos es utana nem tolt be a lap. Lehetséges hogy valami netes vírust nyeltem volna be?:((
2015. júl. 29. 22:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!