Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Az avast-ot frissíteni akarom,...

Az avast-ot frissíteni akarom, de azt írja ki, hogy a "Parancs végrehajtásához nincs elég tárolóhely". Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Van 2 GB szabad hely mindkét lemezen.
2015. aug. 1. 23:22
 1/8 BattleCat ***** válasza:
2Gb? azért az elég nevetséges. Egy vinyón legalább 50GB-ot hagyni kéne hogy az rensesn menjen. A rendszer valszeg már direkt nem akarja, hogy ennyire tele legyen a vinyó.
2015. aug. 1. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem az a baja, hogy tele van! Mindig kb. Nekem elég 200 mega mindék winyón, eddig mindig frissített.
2015. aug. 1. 23:27
 3/8 A kérdező kommentje:
mindkét
2015. aug. 1. 23:27
 4/8 anonim ***** válasza:
De, az a baja. Szabadíts fel több helyet.
2015. aug. 1. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem az a baja. Nem telik meg a winyó.
2015. aug. 1. 23:54
 6/8 A kérdező kommentje:
Töröltem 2 gigát, és 4 GB szabad hely mellett ugyan úgy ezt írja ki fél perc után.
2015. aug. 2. 00:00
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor próbáld meg letörölni a régit és egy újraindítás után frissen felpakolni az újat.
2015. aug. 2. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Azt tervezem. Szerintem valami gátolhatja a frissítést. 8-as van fenn, 9-esre kipróbálom frissíteni, ha pedig az se jó, akkor felrakom a jól bevált 6-osat.
2015. aug. 2. 00:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!