Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Mi lehet a gond? (fontos...

Mi lehet a gond? (fontos nagyon nagy a gond)

Figyelt kérdés
Szóval már kb 2 hete egy vírussal harcolok amit apránlént tudok csak kiűzni a gépből már azokat a részeit ami a gépem teljesítményét gátolják/akadályozták megoldottam de szertintem a legnagyobb falat még hátravan ugyanis a vírusírtó már nem csinál semmit de van 5 mappa ami az nap lett telepítve mikor bekaptam a vírust és (random hexa ) nevük van vagy full habi név (common programfiles) szal tuti vírus de mikor törölni akarom az az üzentete kapom hogy megtagadva és és nem tudom milyen programot ír hogy attól kérjek engedélyt + olyanokat csinál hogy lefagyassza a gépet szal az egér jó mozog csak nem tudom ki x el ni a vezérlőpultot + most csinaalt olyat eltüntette a tálcát aztán a (laptop) nem ismerte fel a winchestert hálás lennék ha valaki tudna segíteni ezt a szutykot úgy kaptam ba hogy mikor ujra lett huzatva a gép nem raktak rá vírusirtót szal semmi védelmet én meg ezt nem vettem észre és mikor az u torrentet le akartam tölteni vele együtt jött.. + a gép néha nem reagáll a control+alt+delete re sem szóval nagy gebasz van

2015. aug. 20. 16:07
 1/6 anonim válasza:

A mappáknál, átveszed a tulajdonjogot, utána engedélyt asz magadnak. (De ha fut a vírus nem biztos, hogy működik.)

Tehát: jobb klikk a mappán, tulajdonságok.

Biztonság fül, speciális gomb.

Tulajdonos fül, szerkesztés gomb.

Válaszd ki magad, és nyomj okét.

zárd be az ablakot, mad újra jobb klikk a mappán, tulajdonságok, biztonság fül, szerkesztés gomb és ha még nem vagy ott vedd fel magad és pipálj ki minden engedélyt.

Elvileg már törölheted.


Vagy vannak kifejezetten vírusirtásra készült bootolható cdk.

2015. aug. 20. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Mélyformázás, újratelepítés!

Garantáltan kinyírja a dögöt.

2015. aug. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
az a gond azt irja hogy a hozzáférés megtagadva mikor kipipálnám vagy hozzá adnám magam ... :C
2015. aug. 20. 17:05
 4/6 A kérdező kommentje:
viszont abba a mappában amit ki akarok törölni van egy uninstall nevű exe amire nem merek rámenni nehogy feltelepítsem nekem valami tmert mikor ez a rák ráment a gépemre telepitgetett össze vissza hiába mentem a mégsére szal nemtudom lehetséges e az hogy rámek az uninstallra és telepít mellé dolgokat vagy valami mást csinál ami a vírus érdeke
2015. aug. 20. 17:08
 5/6 anonim válasza:
Alternatíva: bootolj be linuxról, úgy nem fog jogokon akadékoskodni.
2015. aug. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
ez nekem már bonyolult :C
2015. aug. 20. 20:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!