Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » CCleaner vagy Wise Care?

CCleaner vagy Wise Care?

Figyelt kérdés
Mindkettő rajta van a gépemen, de az egyiket le szeretném törölni, mert túl sok programom van. Még egy kérdés: Avast a vírusölőm, de rajta van a gépemen a Malwarebytes is, amivel néha megvizsgálom a gépet. Maradjon, vagy töröljem le azt is?

2015. aug. 28. 21:34
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
Én évek óta a CCleanert használom. Teljesen megvagyok vele elégedve és nem is kellett mást használni. szerintem a CCleaner maradjon. A vírusírtóhoz is hasonló a véleményem. Malwarebytes szerintem a legjobb, de ha van gyári (windows defender)vírusírtó is a gépeden akkor szerintem az avast is mehet, mert én nekem a Malwarebytes mellé ennyi is elég. Idáig 0 vírus ;)
2015. aug. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%

Ccleaner termeszetesen. Avast ha nem problemas neked akkor maradhat.Malwarebytes alkalmankent lefuttatni javasolt.

Ha valaki tud esszel netezni,akkor virusirto nelkul sem szed ossze semmit.

2015. aug. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

egyébként sem sok az esély hogy megúszod fertőzés nélkül egy windows op-pal de tűzfal meg vírusirtó nélkül biztos nem.

Ezek a tanácsadók akik meg az ellenkezőjét mondják lehet épp hozzád készülnek betörni .

2015. aug. 28. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Utolso.. no koment...tipikus olyan felhasznalo vagy aki nem tudja mi fan terem a dio :)

Mindegy. Allits orseget is.. :-)

2015. aug. 29. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
én pont hogy tudom mi fán terem azért írtam ezeket
2015. aug. 29. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mért van az hogy emberek homlok egyenest más tanácsot adnak másoknak mint amit csinálni kell, nem lehet ezeket végleg kiszűrni innen mint rossz akaratú egyéneket?
2015. aug. 29. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
egyiksem amit a windows lemeztoredezettseg tisztito nem tud elvegezni azt a ccleaner sem fogja
2015. aug. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Trevor. ***** válasza:
Ccleaner maradjon.
2015. aug. 30. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!