Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Windows 10 felhasználók!...

Windows 10 felhasználók! Valami kisülhet abból, hogyha én Win10-es OP Rendszeren torrentezek, és torrentoldalakról szedem le naponta nézendő filmjeimet, és egy-két kedvenc játékomat?

Figyelt kérdés

A kérdés adott. Olvastam 1-2 dolgot valahol, hogyha mondjuk van egy torrentes filmem, akkor azt a Microsoft figyeli, törölgeti, és infókat gyűjt rólam. Esetleg ez ellen van valami megoldás ( egyes funkciók kikapcsolása, egyebek. ) ?

Esetleg funkció kikapcsolás során, sokat veszítek ( pl.: nem tudom majd ezt-azt ) ??



2015. szept. 13. 17:06
 1/6 Molyolo ***** válasza:

Nyugodan lehet torrnetezni ahogy akarsz.

Van sok bolond szóbeszéd és ennyi.

2015. szept. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Aham értem, azért megvárok még 1-2 választ, de azért nagyon szépen köszönöm. :D
2015. szept. 13. 17:16
 3/6 anonim ***** válasza:

Már a win98 is küldött rólunk adatokat. (ha volt net)

Nem kell bekakálni ! torrentezz nyugodtan, nem fog kopogtatni a POLICE !

2015. szept. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nice, jó tudni. :'D Köszi szépen, Ződ Pacsi! :P
2015. szept. 13. 17:22
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem arról volt szó hogy tilos torrrentezni és emiatt neked bajod lenne Windows 10 alatt hanem arról, hogy a Microsoft megteheti, hogy törölheti ezeket a fájlokat a gépedről. Erre meg van a technológia a 10-ben, de nem kezdett ezzel semmit a cég. Igen infókat gyűjt az MS. Ez benne van az EULA-ban is amit te elfogadtál még regisztrálás, crack előtt. Ez a felhasználói élmény fokozása miatt van… Mindenki eldönheti mennyire bízik meg a Microsoft. De ha azt nézzük a Skype-ot is FBI-osok hadi nézik. Független attól, hogy előítéletű felhasználóról van szó. Tehát mindenki érintett ebben. Szóval nyugodt lehetsz, hogy a Windows 10-ben össze szedett adataid is ott vagy hasonló hivataloknál fog kikötni! Magyarországon pedig nem illegális torrentezni. Saját felhasználásra bármit letölthetsz. Itthol csak a feltöltők vannak veszélyben. A Microsoft meg nem foglalkozik egy ember illegális Windows-ával, legalábbis annyira nem, hogy házhoz, bíróságra menjen. De megteheti volt is rá példa egy amerikai fiatalt le is csuktak miatta. Mégis inkább az olyan cégek, válakozások vannak ennek kitéve ahol sok illegális Windows van.

Mindent összevetve sosem fogom használni emiatt a Windows 10-et. Kipróbáltam, de ennyi. 8.1-et használom továbbra is. Szíve joga mindenkinek eldönteni, mit kivel oszt meg.

2015. szept. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Skypot is az MS nézzi.Mivel már megvette pár éve.Amúgy meg ezelött is gyüjtöttek rólad adatot csak te nem tudsz róla...
2015. szept. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!