Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Mi van olyankor ha el felejtet...

Mi van olyankor ha el felejtettem WINDOWS 7 rendszergazda felhasználónevemet?

Figyelt kérdés
Mi a teendő olyankor ha el felejtettem a jelszavamat a Windows7-hez ( ujratelepítés, adatvesztés nélkül ) megoldható ez a probléma

2015. szept. 22. 21:21
 1/6 A kérdező kommentje:
nem felhasználónevemet hanem JELSZAVAMAT felejtettem el! bocs !!
2015. szept. 22. 21:23
 2/6 anonim válasza:
Live linux vagy ophcrack... szívesen :)
2015. szept. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha nincs bitlocker, akkor egyszerűen tudod módositani (a régit nem fogod tudni ilyen módszerrel megtudni), csak be kell hozzá bootolni egy telepito mediaról.

Leiras:

[link]

2015. szept. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Addig el jutok hogy a telepítőlemeztől behozom a javítás ablakot meg be mindent ugyan úgy csinálok de a bejelentkezésnél nem engedi behoznia shift gomb lenyomásával a "cmd"-t és ott nem tudok már tovább lépni :(
2015. szept. 23. 16:46
 5/6 anonim ***** válasza:
Nincs egy ismerősöd aki ért a gépekhez? Ha van, akkor kérd meg, ez egy kb 3 perces munka, leírás alapján - aki ért a gépekhez - simán meg tudja csinálni.
2015. szept. 24. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Szia!


Lehet, hogy kicsit későn válaszolok (4 éves kérdés...), de van fenn a YouTube-on egy nagyon hasznos videó, ha eddig nem sikerült megoldani a problémát, akkor mindenképpen nézd meg :)


https://www.youtube.com/watch?v=RCInsJ6BLjY

2019. okt. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!