Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Megváltoztatták az email...

Megváltoztatták az email jelszavamat, és emiatt nem tudok belépni. Hogy tudnám saját magam megváltoztatni egy másik jelszóra, hogy újra használhassam az email fiókom?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy kb 2-3 héttel ezelőtt léptem be utoljára ebbe az emailbe. Mindig amikor kilépek, utána egyből be lehet lépni, ugyanis el van mentve automatikusan a jelszavam. Az érdekes, hogy ugyanígy el volt mentve, de amikor be akartam lépi, egyszerűen azt írta ki, hogy sikertelen bejelentkezés. Ekkor én magam írtam be a jelszót, de úgy sem ment. A végén már annyira elbizonytalanodtam, hogy azt hittem, hogy én magam felejtettem el a jelszót (pedig nem, csak tudom saját jelszavam), és emiatt minden lehetséges variációt kipróbáltam, szinte minden egyes jelszóval próbálkoztam, ami csak volt életemben, de így sem sikerült. Arra gyanakszom, hogy valaki belépett, és megváltoztatta az emailem jelszavát. Mindenképp vissza szeretném változtatni, mert szeretném használni az emailem. Most csináltam még egy emailt, és most jelenleg 2 használható is van, de mindenképp kéne ez a másik is, amibe nem tudok belépni.


A Mailbox-ot használom, és mivel nemrég volt egy elég nagy váltás, eléggé megváltozott a kezelőfelülete, eléggé egyedi lett. Nem tudom, hogy hogyan oldjam meg, hogy ha "elvesztem" a jelszavam, és nem tudok belépni emiatt. Más emailnél ez megoldható, hiszen a legtöbbnél van olyan opció, hogy "Elvesztetted a jelszavad?".

De ennél nincs.


Parancsoljatok, itt kéne belépnem:


[link]


Csupán azt kérem tőletek, hogy mondjátok el, hova kéne kattintgatnom, hogy a jelszót lecseréljem egy újra, hogy ismét használhassam az emailem.


2015. nov. 17. 14:07
 1/4 Lajos54 ***** válasza:
Ezt hívják ördögi körnek. Ahhoz, hogy meg tudd változtatni, előbb be kellene lépni...
2015. nov. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tehát akkor ezt soha az életbe nem fogom tudni elintézni? Már soha sem fogok tudni belépni ebbe az emailembe? De mi van akkor, ha mondjuk valaki elfelejti a jelszavát, és azért nem tud belépni? Csak van valamilyen módszer. És egyáltalán mi van, ha most valaki az én emailcímemet használja különböző dolgokra?
2015. nov. 17. 17:06
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez erdekes. Hogyan regisztraltal ide? Az adminokat lehetne megkeresni, jelszovisszaallitast kerni a megadott masodlagos elerhetosegedre.
2015. nov. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ide szerencsére másik email címmel regisztráltam.
2015. nov. 17. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!