Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Nem megbízható helyről töltött...

Nem megbízható helyről töltöttem le (zenét) és most tele van a Chrome hirdetésekkel, felugró ablakokkal és van, hogy random bezáródik az egész program. Ilyenkor mi a teendő?

Figyelt kérdés

Használok AdBlock-ot és AdBlock Plust is, ami annyit segít, hogy a reklámok (amik eddig egyáltalán nem voltak) szürkék és be tudom zárni őket.

Hogyan tudnám ezt megszüntetni? Oltást nem kérek, hogy ne töltsek le minden szart, mert erre már magamtól is rájöttem. Inkább valami hatékony megoldást keresnék.

Előre is köszönöm!



2015. dec. 19. 09:35
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

malwarebytes anti-malware

töltsd le és kiszed neked minden reklámot a gépből

2015. dec. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
83%

Nekem az Ashampoo letöltésekor került a Chrome-ba millióegy reklám, kilőtte az Adblock Plus-t és állandón SSL errort jelzett, nem töltötte be az oldalakat a Chrome.

Én ezt tettem.

A legjobb, ha teljesen letörlöd a Chrome-t, bár kérdezni fogja, hogy feltegye-e a könyvjelzőidet a felhőbe? Én feltettem.

Aztán futtass le vírusirtót.

Utána innen tölts le újat:

[link]

Ennek telepítése után EZT az Adblock Plus-t töltsd le és állítsd be, majd kézzel frissitsd.

[link]

2015. dec. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.:)

Végül némi keresgélés és kérdezősködés utána a Yet Another Cleaner nevű program oldotta meg a problémát.

2015. dec. 22. 20:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!