Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Valaki megtudná mondani mi ez...

Valaki megtudná mondani mi ez az infobel dolog és hogy kerülhet oda fel bármi is?

Figyelt kérdés
engedélyem nélkül fent vannak az adataim és fogalmamsincs honnan kerülhetett oda vagy milyen úton, esetleg valami ötlet? kihez kell forduljak? :(
2016. márc. 29. 14:02
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
48%
Senkihez. Ha oda valami felkerul ott marad! Facebook twitter kik stb. Ilyen oldalak, amik elvileg biztonsagban tartjak adataid, kiadjak az ilyen helyekre. A google cuccai is ilyenek. Sajnos ilyen dolgok vannak :.(
2016. márc. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
igazából, sehol nem adtam meg adatokat ilyesmiről se facen se sehol...egyedül ahonnan ez felkerülhetett gondolom a t-mobil online kezelő felület, de nekik írtam és azt írták az oldal üzemeletetőjével vegyem fel a kapcsolatot, de hát az lehetetlen.... és mivel mobilszámom van ott feltüntetve ezért csak ők lehetnek a forrás nem?
2016. márc. 29. 14:22
 3/22 A kérdező kommentje:
iszonyatosan dühít, mert ezt senki sem engedélyezte, de valamit csak kell tenni
2016. márc. 29. 14:23
 4/22 anonim válasza:
100%

Én is megtaláltam magamat,és nagyon undorító dolog,hogy mindenféle értesítés és engedélykérés nélkül nyilvánossá teszik a privát adatokat.

Az oldalt böngészve viszont a lap alján találtam egy "Our services" menüt,ahol van egy "Contact us to update your data" amin keresztül tudod kérvényezni az adatok törlését.Az eredményességéről még nem tudok nyilatkozni mert még csak kb 15 perce kértem a törlést.

2016. márc. 30. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

de engem nem engedett ott tovább, hiába töltöttem ki a telefonszámot meg mindent, hogy csináltad?

(mert én telefonszámon kivül nem szeretnék így is több számadatot kiadni)

2016. márc. 30. 12:06
 6/22 A kérdező kommentje:

oké sikerült nekem is kérvényezni (nem állítottam át bal oldalt a residental-ra először) majd írj kérlek, ha nálad történik változás.

tegnap nagyon felhúzott ez a dolog és most már muszáj elmondanom, t-mobile egy nagyon kétértelmű választ adott amiből persze semmi sem derült ki, írtam 2. levelet, hogy egyenes választ várok persze semmi reakció pedig normális hangvételű volt..mert nagyon kíváncsi vagyok mi áll mögötte (egy feljelentés lenne a minimum) na mindegy

2016. márc. 30. 12:32
 7/22 anonim válasza:
90%
Na most néztem,és törölték.
2016. márc. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
enyémet is, bár a google drága még mindig feldobja
2016. márc. 31. 00:49
 9/22 A kérdező kommentje:

egy kis megjegyzés:

egyértelmű választ kaptam miszerint semmi kapcsolatban nem állnak az oldallal, a forrás valami más, ha valaki kutatna máshol tapogatózzon! :)

2016. ápr. 1. 11:38
 10/22 anonim válasza:
Azt nem tudom,hogy a google-ról mikor fog eltűnni,mert ott még mindig fent van.
2016. ápr. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!