Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Panda GOLD Protection behatolá...

Panda GOLD Protection behatolási kísérletek - paráznom kell vagy semmiség?

Figyelt kérdés

Nos korábban volt már velem olyan hogy beparáztam a vírusirtótól és kiderült nem lényeges dolog így nem tudom most mi a helyzet


2 behatolási kísérletet blokkolt - amit az eseménynaplóban találtam most meg, a főmenüben azt írja 0 támadás lett blokkolva

az egyiket tegnap, erre azt írja Smart DNS a támadás típusa de szerinte helyi IP-címről történt illetve helyi portot is ír

lehetséges hogy a wi-fi miatt hitte, összesen négyen használjuk a routert a családban (számítógép, telefon, tablet, stb.)


a másik tegnapelőtt volt

2 és fél 4 között majdnem 20 UDP flood támadást blokkolt, de a forrás MAC-címe csupa 0 (nem tudom ez jelent e valamit)


nem tom lehetnek e ezektől a felugró ablakoktól, meg őszinte leszek, járkálok olyan weboldalakon (xxx) amik miatt meghülyülhet


kérlek segítsetek mer elég paranoiás vagyok és ilyenkor mindig parás leszek :S



2016. ápr. 25. 23:35
 1/4 A kérdező kommentje:

update

azóta ma is blokkolt egy smart dns támadást (11kor)

ugyanolyan mint a tegnapi - helyi ip cím, helyi port, ugyanazok az adatok


az udp floodra azóta rájöttem, 2 és fél 4 között ment a torrent, biztos azt blokkolta

2016. ápr. 25. 23:43
 2/4 A kérdező kommentje:

közben eszembe jutott

a gépemen fent van az emsisoft anti-malware is és az antivirusok szeretnék egymást vírusnak látni

11 körül frissítette le magát az emsisoft, és tegnap délután is talán pont akörül mikor blokkolta a dns támadást a panda

(korábban volt olyan hogy norton mindig gyanúsnak találta a futó programok között a malwarebytes-t)

2016. ápr. 25. 23:47
 3/4 A kérdező kommentje:
*szeretik (srry autocorrect)
2016. ápr. 25. 23:47
 4/4 A kérdező kommentje:

Am azota megneztem nem hiszem hogy az emsisoft lett volna mert maskor voltak a frissitesi idopontjai

De akkor mit blokkolt a panda ? :S :-/

2016. ápr. 26. 02:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!