Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Mi lehetett a laptopommal a...

Mi lehetett a laptopommal a probléma?

Figyelt kérdés
2-3 hónapja meg van a HP 250 G4 DualCore Intel Celeron CPU-val szerelt laptopom, és eddig még nem produkált semmilyen hibát egészen tegnapig.. Igaz, hogy mindennap 8-12 órákat használom, de nézem a hőmérsékletet a SpeedFan és a CoreTemp nevű Szoftverrel, de nem megy feljebb 50-60C-ig.. Tegnap egy 32bit-es Android OS-t szerettem volna elindítani adathordozóról de, persze többször is újraindítottam a gépet, mert több változatát is kipróbáltam.. Aztán a 20.-ik próbálkozásnál mikor az Android elindult teljesen rendben volt minden, amíg a gépet lekapcsolni nem tudtam, mert a rendszerben nem volt kikapcsolás menüpont és ezért kénytelen voltam manuálisan lekapcsolni a gépet.. Mikor az Android-ot futtattam, akkor a beállítási menüpontjában láttam, hogy a videokártyámat nem ismerte fel, ugyanis az OpenGL-nél az volt kiírva, hogy "Null" és eléggé akadozott a kép..) Aztán mikor újra bekapcsoltam, nem adott semmilyen képet.. (Az egész képernyő fekete volt, mintha be sem kapcsolódott volna, pedig ment, mert hallottam a HDD-t 1-2 percig, aztán mintha lekapcsolt volna..) Háromszor megnyomtam a bekapcsoló gombot, majd vártam egy kicsit és utána már jó volt.. Most nem észleltem ilyen problémát, de kicsit aggaszt a probléma, mert eddig nem produkált ilyesmit.. (Amikor lekapcsoltam a gépet, akkor lecsatlakoztattam az adathordozót.) Szerencsémre garanciális a készülék, de ha nem muszáj, akkor nem adnám be a szervizbe, mert nem szeretnék hónapokat várni a javíttatásával.. Mi lehetett a gond?

2016. júl. 16. 11:33
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!