Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hogyan tudom helyrehozni a...

Hogyan tudom helyrehozni a vírusos keresőmet, anélkül, hogy újra kéne telepítenem az egész gépet?

Figyelt kérdés

Nem egyszer volt már velem olyan, hogy egy letöltés során vírusos lett a számítógépem. Azonban most nem vagyok olyan helyzetben, hogy hamar telepítéshez tudjak kezdeni, és engem már egy óra észlelés után is borzasztóan zavar.

A tünetek:

- hiába van addblockom, minden 5.percben, amikor rákattintok valamire, bejön egy külön oldal, reklámmal

- A youtubeon, eltűnt a csatornák borítóképei és lényegében azonnal a videókkal kezdődik, és visszaállítani sem tudom, hogy mutassa

- belassult a gép

- nem ismeri fel a videókat

- letöltésnél elvész néhány fájl


Ami érdekes, hogy ezelőtt még sosem produkált ilyeneket, és legutóbb is két napja töltöttem le egy megbízható torrent oldalról egy filmet. Tehát majdnem két napig tünetmentes volt.

Google Chrome böngészőt használok... csakúgy mellékesen :D



2016. júl. 23. 23:44
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

futtasd le,

malwarebytes anti-malware

adwcleaner

hitmanpro(aktiválást kér eltávolításhoz ha talál valamit, ezt nincsmail.hu-val megoldod)

2016. júl. 23. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!