Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hogy tudom vissza állítani a...

Veronika19822008 kérdése:

Hogy tudom vissza állítani a freemail fiókom jelszavát?

Figyelt kérdés
Már próbáltam a jelszó visszaállításával de nem emlékszem a kérdése milyen választ adtam pedig a nevem volt az de nem jó!A nevemet meg már csak tudom
2016. aug. 6. 05:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Regisztrálj egy normális email-szolgáltatónál (gmail, yahoo, vagy bármi, ami nem magyar), és találj ki valami normális jelszóemlékeztetőt a neved helyett!
2016. aug. 6. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Régebben velem játszotta azt a Freemail, hogy jó jelszóval se engedett be egy ideig, "hibás jelszó" ezt írta...

Elképzelhető hogy most is ez történt.

Válts Gmail-re.


Ismerősömnek (Freemail címmel rendelkezik) nem megy át a levél ha bemásolok valami linket amit ajánlok neki, hogy nézze meg, egyébként is sok az olyan levél ami elveszik.

Évről-évre nagyobb szenvedés használni, most nemrég volt egy nagyobb leállás, ami több fiókot érintett, nem tudom: helyrejött -e már.

Egyszerűen nem éri meg használni, Gmail címet hozd létre, a Freemail-os címedet pedig irányítsd át rá.

2016. aug. 6. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!