Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » A meghajtómon 0 bajt szabad...

A meghajtómon 0 bajt szabad hely van feltüntetve egy vírus miatt, hogy tudom leszedni ha nem enged telepíteni semmit?

Figyelt kérdés
biztos hogy vírus mivel, töröltem 10 gigát mire rájöttem hogy nincs értelme törölni, mert abban a pillanatban ahogy töröltem ki lesz irva hogy pl 10 giga szabad hely, rá 1 másodperc és újra 0 bájt.. ilyet csak vírus tud csinálni, mivel ennyi idő alatt (1sec) fizikailag lehetetlen hogy 10 giga bármilyen formában felkerüljön a gépre.

2016. szept. 4. 17:38
 1/6 anonim ***** válasza:

Végezz rendszerellenőrzést és mondd el, vagy mutass róla képet, milyen kártevőket talált!

Lehet, nem csak 1 vírus van a gépeden, lehet rengeteg is!

Ha úgysem sikerül, ha törlöd a vírust, húzd újra a gépet!

2016. szept. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ááá.

Ez már újratelepítés.

2016. szept. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen vírus, arra is volt példa hogy pl. egy megőrült Kaspersky rakta folyton tele a lemezt ( [link] Megnézheted mi dolgozik túl nagyon a feladatkezelőben.

Ha van rá lehetőséged, próbálj meg pendriveról lefuttatni egy WinDirStatot ( [link] Végső esetben használhatsz törlésre illetve víruskeresésre egy Linux live CD-t pl. [link]

Persze néha tényleg nem árt újrarakni főleg ha már nagy a gépen a rendetlenség, ez jó alkalom.

2016. szept. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Bocsi, a **** gyakorikérdések a zárójel bezárt is a linkbe rakta [link]
2016. szept. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tölts le egy G DATA indítólemezt egy tiszta gépen, írd ki CD-re, és arról bootolva vizsgáld át a géped az operációs rendszeren kívülről. Így a vírusirtó minden kártevőre rálát.
2016. szept. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek, próbáltam elösször megoldani, de végén újra telepítés segített.
2016. dec. 18. 18:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!