Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Milyen vírusírtót érdemes...

Milyen vírusírtót érdemes leszedni? Új gép, ezzel kezdem Gondoltam megkérdem.

Figyelt kérdés
Lehetőleg olyat ne írjatok ami fizetős nem fogok fizetni :D leszedem nCore-ról is csak hogy melyik a legjobb ? :)

2016. szept. 30. 22:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Be akarod magad és a géped csapni az nCore-os sz***rságokkal? :D

Azt mondom, hogy az AVAST FREE vírusírtót szedd le és a HIVATALOS oldaláról!

Teljesen INGYENES!!!


[link]


Innen az Ingyenes verziót szedd le!

2016. szept. 30. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, vmi ingyenes kell. Tortet nem sok ertelme van feltenni, frissitesek hianyaban 1-2 honap utan mar szinte semmit sem er egy antivirus.
2016. szept. 30. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ja, amiket leszedsz az nCore-ról, az mind nem éppen a legmegbízhatóbb, ráadásul ILLEGÁLIS!

Ezért hagytam fel 1 éve a torrentezéssel, mert több Trójait sz0ptam be, mint amilyen haszna lett volna bármilyen programnak is!

Ha normális programot akarok, inkább a fejlesztő HIVATALOS OLDALÁRÓL szedem le, vagy bemegyek bármelyik informatikai boltba és bár drágábban, de megvásárolom!

Akkor tudom, hogy amit letöltök, vagy megvásárolok, az jogtiszta, legális és VÍRUSMENTES!

2016. okt. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha nagyon ingyen szeretnéd, akkor fizess elő a CHIP vagy a PC World magazinra. Abban mindig van G DATA kód, így hozzájutsz egy prémium vírusirtóhoz, ráadásul kicsit okosabb is leszel. ;-)
2016. okt. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
KÖszi a válaszokat ! :) Az AVAST-ot töltöttem le.
2016. okt. 1. 22:40
 6/6 anonim ***** válasza:
Én 19-ben a Norton mellett döntöttem és mindent megfog, Win heteshez tökéletes. Illetve szerintem a Nod-32 is jó. Az Avast nekem régi Dell gépen és XP rendszeren befagyasztott mindent.
2022. dec. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!