Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Facebooktól lehet kérni hogy...

Facebooktól lehet kérni hogy futtasson vírusellenőrzést a fiókomban? Ha igen hogy?

Figyelt kérdés
Egy ismerőstől kaptam egy fájlt valami olyan neve volt hogy Photo6032.svg azt hittem hirtelen hogy kép de megnyitottam egy link volt kihozott egy youtube videot vagy mit amit nem lehetett lejátszani. Vagy 2 órával később mikor megint beléptem láttam hogy ismerősöm kiírta egy vírust küldtek az ő nevében ne nyissa meg senki. Ezzel már viszont elkéstem és egyre több ismerős kezdte kérdezni hogy ez mi mert ugyebár én is elküldtem nekik úgy hogy csak akkor láttam hogy elküldtem mikor már rámírtak chaten. Semmi konkrétumot nem találtam erről neten csak annyit hogy nézzük meg az alkalmazásainkat és ha találunk olyat amire nem emlékszünk hogy telepítettük töröljük. Találtam is egyet valami Photo volt a neve és narancssárga ikonja volt ki is töröltem meg jelszót változtattam illetve töröltem az összes böngészőt CCleanart ajánlották hogy maradék fájlokat is eltávolítsuk böngésző törlés után az is megvolt plusz gépet újraindítottam. Még nem néztem meg a fiókomat olyan kellemetlenül érzem magam emiatt. De ez mi lehetett? Valami új vírus?
2016. nov. 20. 17:17
 1/4 anonim ***** válasza:

A chat sokszor vírusos, ezért jó az olyan védelem, amelyik beépül a Facebookra és ellenőrzi a chatet.

Ilyen az Eset ingyenes Social Mediája.

2016. nov. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de az már megszűnt ha jól tudom :( pedig én is használtam még vagy 2 éve
2016. nov. 21. 21:34
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem szűnt meg, bele van építve a Facebookba alapból. Rákérdeztem a Sicontactnál.
2016. nov. 22. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
de akkor hogyhogy nem észlelte vagy valami :/
2016. nov. 22. 11:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!