Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Facebookon az archívált...

Facebookon az archívált letöltés lehetséges? Többi lent részletesen.

Figyelt kérdés
Facebookon letöltöttem a saját adataimnak a másolatát. Ott írták vigyázzak a megosztásával és a többivel. Én letöltöttem a másolatot megnéztem ami érdekelt engem utólag. A kérdésem az lenne hogy ha a letöltött fájlt töröltem és már nem nézem meg akkor ügye nincs gond? Mert akkor már a gépen sincs rajta a letöltött dokumentum ami a személyes dolgaim tárolja így nincs az hogy biztonságosan kellene tárolni és ne küldjem tovább senkinek. Köszönöm a választ előre

2017. febr. 23. 19:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha nem osztod meg mással akkor a gépeden is biztonságban van amíg nem fér hozzá más. Ha törölted akkor abszolút biztonságban van, mert már senki nem éri el, te sem.
2017. febr. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Annyi hogy nem bontottam ki a win rar fájt de megnéztem interneten amit lementett pl beszélgetések. Nem küldtem el senkinek internet előzményeket töröltem. Vagyis a fájt se küldtem el senkinek és a gépről szintén töröltem. Akkor ezek alapján azt lehet mondani mivel csak leszedtem és megnéztem amit akartam majd töröltem már nem elérhető és így nem is kell figyelnem hogy biztonságban legyen?
2017. febr. 23. 20:43
 3/7 anonim ***** válasza:
Ettől azért óvakodnék hogy senki nem éri el. Amíg nincs felülírva valami mással a fájl által elfoglalt egyetlen cluster sem, addig teljes mértékben visszanyerhető bárki által aki hozzáfér a gépedhez és/vagy a HDD-hez.
2017. febr. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
És ezt esetleg hol tudom megcsinálni hogy ne lehessen? Már letöröltem ugyan a gépről teljesen meg egy rendszer vissza állítást csináltam a tegnapi napra amikor még nem szedtem le. Bár az lehet felesleges volt.
2017. febr. 23. 20:51
 5/7 anonim ***** válasza:
Amennyiben nincs senki aki a számítógépedhez hozzáfér és életcéljának tűzte ki hogy a te facebook-os archívumodat megszerezze, nem hinném hogy bármi szükség van ilyesmire.
2017. febr. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem mondanám hogy hozzáférne bárki még az itthoniak elől is jelszóval van védve. De csináltam egy rendszer vissza állítást egy régebbi dátumra így avval is olyan mintha semmi nem lenne. És köszönöm :)
2017. febr. 23. 22:06
 7/7 anonim ***** válasza:

A rendszervisszaállítás csak a telepített programokra vonatkozik. Nem nyúl hozzá semmilyen más fájlokhoz így a letöltésekhez sem. Ezt jó ha tudod a jövőben, ezzel nem tüntethetsz el semmit, legfeljebb a visszaállítási pont utáni programokat, de a programok által létrehozott fájlokat már nem törli az sem.


Ettől függetlenül az alapkérdés is már százszorosan túl van parázva. Törölted -> eltűnt, el lehet felejteni.

2017. febr. 24. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!