Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Valaki, az én facebook fiókomm...

Valaki, az én facebook fiókommal képeket lájkolgat. Mit tudok tenni ez ellen?

Figyelt kérdés
Nemrég szolt barátnőm,hogy p.resz képeket lájkolgatok,de már 1-2 hete. Megnéztem az eseménynaplót és tényleg ott voltak az események felsorolása között a képek. Kódot cseréltem,jeleztem a fosbooknak és azt hittem h ezzel le is van tudna. De ma ellenőrzés képen ismét megnéztem az eseménynaplót és csodák,csodájára ismét volt köztük like-olt p.resz kép.Mit tudok ez ellen csinálni? valaki járt már így? Halottam h van like generátor program,nem lehet h az csinálja ezt?

2017. márc. 15. 18:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha mindenféle szarra rákattintasz, akkor nyilvánvalóan előfordul.
2017. márc. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ember,ez annyit ért mint szarnak a pofon. Remélem tisztában vagy vele.Ha nem tudsz valamit maradj csöndben vagy kérdezz.Munkahelyeket keresgéltem manapság mert váltani szeretnék.valószínű,hogy akkor szedtem össze valamit.Ezt csak azért közlöm veled mert szerintem azt hiszed,hogy szaros játékokat meg poreszt keresgélek a gépen.
2017. márc. 15. 20:24
 3/4 anonim ***** válasza:
Márpedig mindenféle szarra rákattintasz és azért szedtél össze ilyen vírust.
2017. márc. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
reseteled a brózer beállításaidat
2017. márc. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!