Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Facebookon történt az alábbi...

Facebookon történt az alábbi eset. Ilyenkor mi lehetne a teendő? Lehetne kivizsgálást kérni (vagy segítséget) a facebooktól, vagy bárkitől, hogy kiderüljön, ki tette ezt, és leállítani végre? Kihez fordulhatnék?

Figyelt kérdés

Két barátnőmet hirtelen törölték a facebookról (miután fenyegető üzeneteket kaptak a törlésről). Én is kaptam furcsa üzeneteket, és egy jelzést a facebooktól, hogy megpróbáltak belépni a fiókomba. A harmadik barátnőmmel is ez történt.


A barátnőim, akiket töröltek, nem tudtak belépni az oldalukra többet, minden megjelölésből eltűnt a nevük, valamint üzeneteket sem lehet nekik küldeni azóta sem. Félnek, hogy a profiljukon lévő dolgokkal esetleg visszaélnek majd.

Egy másik dolog is elkezdődött emellett: a nevünkben hoznak létre profilokat, és jelölnek ismerősnek olyan embereket, akiket mi is jól ismerünk. Ráadásul az én nevemben létrehozott profil számomra nem látható (nyilván letiltott előtte), így én magam jelenteni sem tudom (csak a link birtokában az ismerőseim).

Nagyon szeretném, ha befejeződne ez az egész, és tudna valaki segíteni...

Köszönöm előre is a válaszokat!



2017. márc. 21. 19:35
 1/1 anonim válasza:
A helyedben ingyenes jogi tanácsadásra mennék.
2017. márc. 27. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!