Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Windows XP-re milyen free...

Windows XP-re milyen free antivirus és internet security programot tudnátok javasolni, ami még kompatibilis és talán az is marad még egy ideig?

Figyelt kérdés

Avast kilőve.

(Az eljárás belépési pontja ... nem található a DLL-ben. Mint kiderült ez annyit tesz, hogy nem kompatibilis.)


Panda kilőve.

Ami fent volt az fogta magát és eltűnt. Az új verzió meg valami proxyt kér. Ilyennel még nem találkoztam.


AVG annak idején nagyon fogta a gépet. Ezer éve nem használtam.


Ha lehet segítséget kérnék és nem fejmosást, hogy újítsak.

Tudom, hogy elavult de most csak ez van.


Előre is köszi.



2017. ápr. 26. 13:22
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
2017. ápr. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem egészen free, de én XP-n ESET Smart Security-t használok újságos kódokkal. (Havonta van új kód, ami müködik 1-2 hónapig, aztán beírom az újat) Elég gyenge az a gép amin fut, de nem nagyon fogja.
2017. ápr. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

#1

Kösz de az Avast még mindig nem adja.

" Az eljárás belépési pontja (GetLogicalProcessorInformation) nem található a DLL-ben (KERNEL32.dll)."

Annak idején úgy döntött, hogy nem frissül tovább, majd reinstallnál jött ez az üzi, ami azóta is kitart.


#2

Az ESET-et honnan szerzed be, és mik azok az újságos kódok és azokat honnan lehet megszerezni?


A zöldek azért mentek.

2017. ápr. 28. 12:19
 4/10 anonim ***** válasza:
Fenn van a Service Pack 3?
2017. ápr. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Itt található mindig a legfrissebb kód, lemásolod a több számjegyből álló kódot, rámész a regisztrációra, majd beilleszted a lemásolt kódot, beírsz egy tetszőleges nevet, megadod a e-mail címedet és oda küldik is a kódot. (én 4 éve használóm így)
2017. ápr. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

A link lemaradt:

[link]

2017. ápr. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Itt pedig a magyar Windows XPhez való SP3 tölthető le:

[link]

2017. ápr. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Avast legfrissebb változata egy frissen telepített Windows XP-n működik:

[link]

2017. ápr. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Először is mindenkinek ment a zöld.


Íme néhány lemaradt infó (ne kövezzetek meg):


Az XP, hát hogy is mondjam...naa tudjátok. Nem hiába van minden frissítés leállítva.

Egyszóval nincs SP3 és nem is kockáztatnám meg, annak fényében, amit hallani lehetett korábban az ilyen XP-k frissítéséről és a problémákról.


Azonban szerintem az SP3 régebbóta létezik, mint ahogy én elkezdtem használni az Avastot és hosszú évekig semmi gond nem volt az SP2-vel, majd egyszer csak úgy dönt, hogy holnaptól bizony csak az SP3-as XP-ket támogatom? Érdekes.


Kíváncsi lennék, hogy a frissen telepített XP mennyire "friss és ropogós, egyenesen a gyárból".


#5,6 magát az ESET-et honnan szerzed be?

2017. ápr. 29. 18:04
 10/10 anonim ***** válasza:

Innen töltheted le a telepítőt:

[link]

2017. ápr. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!