Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Feltörték az instagramom?

Feltörték az instagramom?

Figyelt kérdés
próbálnék bejelentkezni az instára de nem enged aztán egyszer csak bedob egy vadi uj friss instával (előtte volt nekem kb 160 követő meg 5 10 bejegyzéssel) és most 0 tehát ismerőseim mis írták hogy miaz letörölted magad mondom nem. Előtte verebadam volt a felh. nevem aztán most meg adamvereb szval ez is uj aztán egyik haverom küldte hogy még megvan a profil kadadanadac6972 néven. Oké beírtam ezt a felhasználót és mondom kérek új jelszót oké írja is hogy elküldte a l*****r@m***.ru email címre. Néztem egy nagyot mert nekem... hát most nem írom ki de nekem v vel kezdődik az email címem és ráadásul citromail.hu ra végződik. Mit tegyek? kérlek segítsetek nagyon fontos!!!

2017. máj. 26. 18:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Segítsen neked az insta support!
2017. máj. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
holtudom elérni?
2017. máj. 26. 19:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!