Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Windows 10-re AVG, Panda,...

Windows 10-re AVG, Panda, AVAST, ESET melyik lenne a jobb virusirtó, ami jól is véd és nem lassitja?

Figyelt kérdés
2017. jún. 5. 13:58
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekem ez van: Avast Premier 2016. v11.1.2241 nem egy webes támadáson túl vagyunk, elégedett vagyok vele!

[link]

2017. jún. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
65%
Nem igaz hogy 17 évesen nem bírod felfogni hogy ne írj nagy betűkkel. Ezt minden kérdésednél eljátsszuk és mindegyiket törlik.
2017. jún. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ezt a kérdést már megkérdezted:

[link]

leírtuk többször is, hogy mindegy.

2017. jún. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Te aztán igazán idegesítő vagy :D

Próbáld ki mind aztán rájössz neked melyik szimpatikus.

2017. jún. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Kaptam egy nem privát jellegű privát üzenetet

"de nem mindegy mert lehet hogy avg nem ugy ved mint az avast és akkor virust kapok"

Mivel a nagy gyártók vírusirtói által felismert vírusok köre eléggé hasonlít (maximum 1-2% eltérés van), ezért mindegy.

Hogy vírust kapsz az nem feltétlenül a vírusirtón múlik, hanem ahogy a gépet használod - ha nem frissíted az operációs rendszered/antivírus-szoftvered/böngésződ/egyéb programjaid, ha rákattintasz mindenféle gyanús linkre, ha megnyitsz minden e-mailben érkező csatolmányt, ha nem megbízható helyről töltesz le (például feltört játékokat, szoftvereket használsz), akkor nagyobb valószínűséggel kaphatsz vírust. Ja és tessék a fontos fájlaidról biztonsági mentést csinálni!

2017. jún. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

AVG is faxa! De nem tudtam full verzión tartani ezért én avastra váltottam, eddig bejött. De mondom előtte évekig AVG volt, most se lett volna vele semmi bajom!

Néha óhatatlanul az ember olyan helyeken kénytelen járni a szükség érdekébe, hogy ott biza támadnak is az oldalak, ez van, friss op stb meg lehet szépen úszni!

2017. jún. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is nemrégiben váltottam AVG-ről. Most Avira van fent, kicsi, gyors, és nagyon jók a teszteredményei!
2017. jún. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az Eset gyengébb gépekre is kiváló, a háttérben dolgozik é mindent ellenőriz, még a szolgáltató routerét is. Eset Internet Security10 a legújabb.
2017. jún. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!