Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Ez hogyan lehetseges? O. o

Ez hogyan lehetseges? O. o

Figyelt kérdés

Telefonon bongeszgettem es belefutottam a mailinator nevu ideiglenes email cim generalo oldalba es gondoltam kiprobalom.


Letrehoztam a cimet, majd megnyitottam az Outlook Posta alkalnazast, amit osszekotottem a gmail-es fiokommal, h kuldok az ideiglenes email cinre egy uzenetet.


Elkezdtem beirni a cimet, es az Outlook Posta kapasbol kidobta ajanlottkent azt a cimet, amit meg soha nem irtam be sehova, 1 perce hoztam letre :O


Ezt miert es hogyan es WHAT?!


Lehet tenni az ellen, h ilyen szinten gyujtson rolam adatokat a Microsoft?


Windows Phone-t hasznalok.


Most fogok Androidra valtani, azzal is ez lesz?


Elnezest, ha a kerdesem buta, vagy fajo nektek, en nem nagyon ertek ehhez.



2017. júl. 4. 17:13
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ennek semmi köze az adatgyűjtéshez és annak az ok-okozati kapcsolatnak amit te gondolni vélsz (hogy te beírsz valamit és azt megfigyelik/kilesik majd be is írják neked).


Feltehetően az applikáció vagy a vágólapot vagy az űrlapmezőbe írt adatot figyeli/tárolja, és szükség esetén is felajánlja, hogy amit egyszer beírtál/létrehoztál azt ne kelljen a további alkalmak esetén új végig bepötyögni. A prediktív szövegbevitel a 90-es évek óta létezik, azt továbbfejleszteni hogy még hasznosabb legyen nem az ördög műve.

2017. júl. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszt! :)


Ennek fenyeben remelem nem volt tul fajo olvasni a kerdesemet xd

2017. júl. 4. 17:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!