Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Ez hogyan lehet meg akadályozni?

Ez hogyan lehet meg akadályozni?

Figyelt kérdés
A saját youtube csatornám ra felkerult egy videó amit nem én tedtem fel és a gmail-ra kaptam emailt hogy szerzői jogok stb meg iesmi én senkinek nem adtam meg a jelszavam akkor hogy kerult fel a videó meg jelzi a gmail hogy honnan jelentkeznek be több telefonró-is ezt hogy túdom meg akadályozni?Meg valami iesmi is ált a email be - Követelés benyújtója: AdRev for a 3rd Party?

2017. júl. 20. 22:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha nem te raktad fel valahogy mégis felkerült....

Először is, ha nem te raktad fel, akkor miért nem törlöd?

Másodszor, változtass GOOGLE jelszót illetve dobass le minden eszközt (esetleg kétlépcsős azonosítás)

2017. júl. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Videó törölve let jelszó átt irva és még minden adatot vagy is videót feliratkozót mindent töröltem már mi aza kétt lépcsős valami?
2017. júl. 20. 22:32
 3/4 anonim ***** válasza:

"A kétlépcsős hitelesítést támogató szolgáltatásokba való bejelentkezéskor nem elég csak a felhasználói nevünket és jelszavunkat megadni, de egy rövid ideig érvényes (vagy egyszer használható) biztonsági kódra is szükségünk van, amelyet a mobilunkon kapunk meg."

[link]

2017. júl. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Hány éves vagy?
2017. júl. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!